X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Robert Biedroń

"Robert to taki gość, który kocha ulice". Czarzasty o niskich notowaniach Biedronia

- Sytuacja jest niestabilna, elektoraty się przerzucają; Robert Biedroń nabiera energii w czasie spotkań, a tych nie można było robić - tak szef SLD Włodzimierz Czarzasty odniósł się we wtorek do sondażu dla "DGP" i RMF FM, w którym kandydat Lewicy na prezydenta uzyskał ok. 2 proc. poparcia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA lewica Robert Biedroń Włodzimierz Czarzasty wybory prezydenckie 2020 polityka

"Nie porównywałbym Antify do Armii Krajowej". Marcin Kulasek o słowach rzecznik SLD

- Tego, co dzieje się obecnie w USA, nie porównywałbym z działaniami Armii Krajowej. Sytuacja jest zupełnie inna - stwierdził Marcin Kulasek. Poseł Lewicy na antenie Polskiego Radia 24 odniósł się do słów rzecznik SLD Anny Marii Żukowskiej, która porównała AK do skrajnie lewicowych bojówek Antify.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Antoni Trzmiel polityka lewica Robert Biedroń wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce kampania prezydencka

Poseł Lewicy: nie chcemy odbierać Polakom mediów publicznych

- Około 30 proc. Polaków ma dostęp wyłącznie do mediów publicznych i nie można ich tego okna na świat pozbawić. Lewica wie, że media publiczne wymagają naprawy, ale nie chcemy ich zabierać Polakom - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, poseł Lewicy, szefowa sztabu Roberta Biedronia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 polityka Robert Biedroń Rafał Trzaskowski lewica Agnieszka Dziemianowicz-Bąk Antoni Trzmiel media publiczne

TYLKO U NAS Robert Biedroń "dobił" do poparcia byłej kandydatki KO. "Powinien postawić na walkę z Trzaskowskim"

Robert Biedroń cieszy się coraz mniejszym poparciem wyborców - tak wynika z sondaży. W związku z tym Lewica zmieniła szefa jego sztabu. Eksperci nie są przekonani, że ta decyzja poprawi szanse Biedronia. - Z pustego i Salomon nie naleje - mówi portalowi PolskieRadio24.pl politolog dr Witold Sokała. Czy w tej sytuacji Lewica powinna wymienić kandydata? 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wydarzenia z kraju lewica Robert Biedroń Adrian Zandberg Sejm

Dziemianowicz-Bąk: Lewica stoi po stronie konstytucji, po stronie wolności obywatelskich

- Apel Roberta Biedronia i całej Lewicy o to, by znieść ograniczenia wolności do zgromadzeń, nie jest dyktowany kalkulacjami politycznymi czy partyjnymi. Lewica stoi po stronie konstytucji, po stronie wolności obywatelskich - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Agnieszka Dziemianowicz-Bąk (poseł Lewicy).
Zobacz więcej na temat:  Robert Biedroń Lewica Razem Agnieszka Dziemianowicz-Bąk wybory prezydenckie 2020 polityka Sygnały Dnia Piotr Gociek POLSKA

Wybory prezydenckie 2020. Politolog wskazuje błędy opozycji

- Rafałowi Trzaskowskiemu udało się odzyskać poparcie elektoratu Koalicji Obywatelskiej, który warunkowo przerzucił poparcie na innych kandydatów opozycji. Na tym Trzaskowski może budować. Pytanie, co zrobić przy ewentualnej drugiej turze, ile kandydat Koalicji Obywatelskiej będzie w stanie pozyskać - mówił w Polskim Radiu 24 politolog dr Maciej Onasz z Uniwersytetu Łódzkiego. 
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Małgorzata Kidawa-Błońska Robert Biedroń Andrzej Duda

Gdula: Trzaskowski nie jest kandydatem poszkodowanym. Ma premię za nowość

- Ze zdziwieniem przyjmuję sygnały, że może wszyscy kandydaci powinni zbierać podpisy, bo Rafał Trzaskowski będzie musiał zbierać podpisy. Na pewno nie można powiedzieć, że jest on kandydatem jakoś szczególnie poszkodowanym. Wyrównują się problemy i zalety - mówił w Polskim Radiu 24 dr hab. Maciej Gdula, poseł Lewicy, a także socjolog.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Maciej Gdula lewica Stanisław Janecki polityka POLSKA Robert Biedroń wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie Rafał Trzaskowski

Lewica nie ma zamiaru iść drogą KO. Kulasek: w trakcie wyścigu zaprzęgu się nie zmienia

- Jesteśmy stali w uczuciach i stali w poglądach. Od początku postawiliśmy na jedynego progresywnego, lewicowego kandydata, którym jest Robert Biedroń i tego się trzymamy - powiedział Marcin Kulasek. Poseł Lewicy na antenie Polskiego Radia 24 odniósł się do spekulacji wskazujących na możliwość wymiany kandydata tego środowiska w wyborach prezydenckich.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Antoni Trzmiel polityka lewica Robert Biedroń wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce kampania prezydencka

Paweł Krulikowski: wejście Trzaskowskiego jest pocałunkiem śmierci dla Biedronia

- Rafał Trzaskowski niejednokrotnie puszczał oko do wyborców lewicy. Ci centrowo-lewicowi przekonają się do niego jako do kogoś z większymi szansami na wejście do II tury wyborów prezydenckich niż Robert Biedroń - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Krulikowski, publicysta i politolog. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli także Marek Tejchman z "Dziennika Gazety Prawnej" i publicysta Miłosz Lodowski. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Robert Biedroń Dorota Kania

Krzysztof Gawkowski: wybory prezydenckie będą miały charakter mieszany

- Dzisiaj jest szansa, że wybory prezydenckie zostaną przeprowadzone. Najprawdopodobniej będzie to termin 28 czerwca, zostaną przeprowadzone przez Państwową Komisję Wyborczą i będą miały charakter mieszany - mówił w "Sygnałach Dnia" Krzysztof Gawkowski, poseł Lewicy. 
Zobacz więcej na temat:  lewica wybory prezydenckie Senat Robert Biedroń Krzysztof Gawkowski Grzegorz Jankowski polityka wybory prezydenckie 2020 POLSKA

"Komentarz dnia": Rafał Trzaskowski kandydatem KO, Robert Biedroń, przedsiębiorcy

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Edyta Hołdyńska ("Sieci") i Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita"). Publicyści dyskutowali m.in. o starcie Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich, rezygnacji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i kampanii Roberta Biedronia, a także o przedsiębiorcach.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Paweł Lisicki Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Robert Biedroń Małgorzata Kidawa-Błońska

"Odbić elektorat zniechęcony do PO". Gajewski o celach Trzaskowskiego

- Rafał Trzaskowski jako kandydat PO na prezydenta będzie walczył nie tylko o elektorat liberalny, ale i lewicowy - mówił w Polskim Radiu 24 dr Sebastian Gajewski, ekspert Centrum im. Ignacego Daszyńskiego. Gośćmi audycji byli też: Jerzy Mosoń z fundacji FIBRE i Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej Codziennie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Andrzej Duda Robert Biedroń Szymon Hołownia kampania wyborcza

Sondaż prezydencki: Andrzej Duda ze znaczną przewagą nad pozostałymi kandydatami

Według sondażu Kantar Polska dla Faktów TVN 51 proc. Polaków w wyborach głosowałoby na Andrzeja Dudę, 17 proc. na Szymona Hołownię, 11 proc. na nowego kandydata PO Rafała Trzaskowskiego. 6 proc. wybrałoby Władysława Kosiniaka-Kamysza, 5 proc. Krzysztofa Bosaka, a 3 proc. Roberta Biedronia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 sondaże sondaż Andrzej Duda Szymon Hołownia Rafał Trzaskowski Władysław Kosiniak-Kamysz Krzysztof Bosak Robert Biedroń