more_horiz
PR24 Portal
Section05
Roman Giertych

Kremlowska propaganda o rozbiorze Ukrainy. Tusk powiela kłamstwa na temat Polski

Kilka tygodni temu Siergiej Ławrow zasugerował, że Polska chce "faktycznego przejęcia kontroli nad zachodnią Ukrainą". Kremlowską propagandę błyskawicznie podchwycili Tomasz Lis i Roman Giertych. Teraz w wywiadzie dla "Polityki" tę insynuację powiela również Donald Tusk - czytamy na portalu tvp.info.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Rosja Ukraina wojna na Ukrainie wojna 2022 Donald Tusk propaganda Roman Giertych Kreml

Adwokat interesów Moskwy? Roman Giertych rozpowszechnia przekaz Kremla

"Uważam, że Orban próbował namówić Morawieckiego do jakiegoś udziału w misji polegającej na przejęciu administracji części zachodniej Ukrainy" - stwierdził w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Roman Giertych - informuje tvp.info i przypomina, że adwokat po już raz kolejny rozpowszechnia propagandowe hasła lansowane przez Kreml.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Roman Giertych Siergiej Ławrow wojna na Ukrainie Rosja propaganda

"Ławrow nie musi się martwić o antypolską propagandę". Rzecznik PiS komentuje wpisy Giertycha i Lisa

"Siergiej Ławrow nie musi się specjalnie martwić o antypolską propagandę. Ona jest tutaj gorliwie rozprowadzana przez propagandystów, zanim on coś powie" - napisała rzecznik PiS Anita Czerwińska. W ten sposób odniosła się do wpisów Romana Giertycha i Tomasza Lisa, którzy powielili insynuacje szefa rosyjskiej dyplomacji na temat celów proponowanej pokojowej misji NATO.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rosja polityka tomasz lis Roman Giertych wojna 2022 Anita Czerwińska Prawo i Sprawiedliwość NATO Siergiej Ławrow

"Postawił się ponad polskim prawem". Ziobro o wniosku prokuratury ws. aresztowania Giertycha

Zbigniew Ziobro na łamach "Gazety Polskiej" poinformował, że prokuratura wystąpiła z wnioskiem do sądu o aresztowanie Romana Giertycha, ponieważ ten "postawił się ponad polskim prawem". Jak wskazał minister sprawiedliwości, były wicepremier był już wzywany przez prokuratora kilkadziesiąt razy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sądownictwo prokuratura Zbigniew Ziobro Roman Giertych sąd

Giertych wyśmiewa beneficjentów Polskiego Ładu. Krysztopa: dowód na pogardę elit

- Opozycja odpuściła już dawno walkę o wyborców PiS i próbuje mobilizować  wszystkich innych Polaków przeciwko tym strasznym wyborcom PiS - powiedział w Polskim Radiu 24 Michał Płociński z "Rzeczpospolitej", komentując poniedziałkowy wpis na Twitterze Romana Giertycha. - Opozycja obraziła się na wyborców w związku z tym, że ci nie docenili jej wspaniałości i "bezalternatywności" -  punktował zaś Cezary Krysztopa z "Tygodnika Solidarność".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Cezary Krysztopa Michał Płociński opozycja społeczeństwo Roman Giertych Polski Ład

System Pegasus i sprawa Giertycha. Gmyz: nie po to się podejmuje tajne działania, żeby zawiadamiać delikwenta

- To, że Roman Giertych pisze na Twitterze, że nikt go o takiej zgodzie nie poinformował, to jest śmiech na sali. Nie po to się podejmuje tajne działania operacyjne, żeby zawiadamiać delikwenta, że założono mu podsłuch - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Cezary Gmyz z TVP. Jak podkreślił "to nie miałoby sensu".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Michał Rachoń Cezary Gmyz pegasus służby specjalne sąd Centralne Biuro Antykorupcyjne Roman Giertych
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem