X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ryszard Terlecki

Specustawa funduszowa i głosowanie korespondencyjne. Sejm zajmie się nimi jeszcze w tym tygodniu

- Sejm na piątkowym posiedzeniu ma zająć się projektami: specustawy funduszowej i głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich w 2020 r. Możliwe, że zajmie się też projektem zwiększenia środków na nauczanie przez internet - powiedział wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS).
Zobacz więcej na temat:  Sejm POLSKA Ryszard Terlecki parlament w Polsce Prawo i Sprawiedliwość ustawa polityka wybory prezydenckie 2020

Terlecki: we wtorek o godz. 13.00 posiedzenie Sejmu w sprawie tarczy antykryzysowej

- Posiedzenie Sejmu, podczas którego izba zajmie się poprawkami Senatu do ustaw tworzących tarczę antykryzysową rozpocznie się we wtorek o godz. 13.00 - poinformował wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS) po poniedziałkowym posiedzeniu Prezydium Sejmu. Obrady Sejmu wstępnie zaplanowane są też na piątek.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce Sejm Senat tarcza antykryzysowa polityka Ryszard Terlecki

PO zrywa konsensus ws. posiedzenia Sejmu. "Kidawa-Błońska okazuje się marionetką w rękach Budki"

Posłowie będą w czwartek obradować w Sejmie. Z powodu sprzeciwu przedstawiciela PO, prezydium izby nie udało się dziś osiągnąć konsensusu w sprawie wtorkowej propozycji, która zakładała zorganizowanie częściowo zdalnego posiedzenia w piątek. - PO jest gotowa narazić życie i zdrowie 460 posłów i kilkuset pracowników w swoim partyjnym interesie - mówi portalowi PolskieRadio24.pl wicemarszałek Sejmu z PiS Ryszard Terlecki. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ryszard Terlecki Borys Budka Małgorzata Kidawa-Błońska Sejm polityka

Kidawa-Błońska zmieniła zdanie ws. terminu wyborów. Poseł PiS: powodem niekorzystne sondaże

Małgorzata Kidawa-Błońska zmieniła zdanie w sprawie wyborów prezydenckich i domaga się ich przesunięcia na inny termin. W ocenie polityków PiS na jej stanowisko wpłynęły pogarszające się notowania. Posłowie PO odpowiadają, że powodem decyzji kandydatki KO jest troska o zdrowie Polaków. - Na jej postawę wpłynął mix różnych wydarzeń - ocenia dr Bartłomiej Biskup politolog z UW.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie Małgorzata Kidawa-Błońska Ryszard Terlecki prezydent koalicja obywatelska

Klub PiS: poprosiliśmy prezydenta, by podpisał nowelę ustaw sądowych

- Prawo i Konstytucja muszą być przestrzegane, a środowisko sędziów jest do tego najbardziej zobowiązane - powiedział szef klubu PiS Ryszard Terlecki po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą. Przedstawiciele klubu PiS przyznali, że poprosili prezydenta o podpisanie noweli ustaw sądowych.
Zobacz więcej na temat:  sądownictwo sąd reforma sądownictwa Ryszard Terlecki Andrzej Duda prezydent Sąd Najwyższy Trybunał Konstytucyjny POLSKA

"Zdyscyplinować nadzwyczajną kastę". Politycy o projekcie PiS ws. sądów

Do Sejmu wpłynął w czwartek projekt zmian w ustawach sądowych przygotowany przez posłów PiS. Przewiduje on, że sędziowie, którzy będą podważali decyzję podjętą przez KRS i prezydenta, będą mogli być ukarani odsunięciem od sprawowanej funkcji bądź grzywną. Opozycja krytykuje zmiany, PiS mówi o potrzebie zdyscyplinowania sędziów. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Ryszard Terlecki sąd sądownictwo PiS