X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Ryszard Terlecki

TYLKO U NAS Co zrobi PiS w kwestii koalicji rządzącej? Eksperci wskazali prawdopodobny scenariusz

Politycy Prawa i Sprawiedliwości dopuszczają możliwość stworzenia rządu mniejszościowego. Inny scenariusz, o którym mówią to przyspieszone wybory. W przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej w poniedziałek odbędzie się spotkanie kierownictwa PiS, które podejmie decyzję w sprawie przyszłości koalicji. Eksperci z którymi rozmawiał portal PolskieRadio24.pl są zgodni, że PiS i koalicjanci ostatecznie osiągną kompromis. 
Zobacz więcej na temat:  PiS rząd Ryszard Terlecki Marek Suski koalicja

Szef klubu PiS: jeżeli sytuacja do tego zmusi, rekonstrukcja rządu nastąpi bez uzgodnień z naszymi koalicjantami

- Prezes PiS Jarosław Kaczyński ostrzegł członków klubu, że konsekwencją niesubordynacji podczas czwartkowych głosowań może być zawieszenie w prawach członka partii - poinformował po posiedzeniu klubu PiS, bez udziału Solidarnej Polski i Porozumienia, szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
Zobacz więcej na temat:  polityka PiS zjednoczona prawica Ryszard Terlecki Jarosław Kaczyński

"Przesadza i dramatyzuje". Szef klubu PiS skomentował list Ardanowskiego ws. "Piątki dla zwierząt"

- Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski od pewnego czasu zgłaszał zastrzeżenia do projektu ws. zakazu hodowli zwierząt na futra i jego list był ich wyrazem - stwierdził szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Zaznaczył jednak, że w klubie obowiązuje dyscyplina i wyraził przypuszczenie, że posłowie poprą ustawę.
Zobacz więcej na temat:  ochrona zwierząt POLSKA rolnictwo prawo polityka Jan Krzysztof Ardanowski Ryszard Terlecki

Rozmowy ws. nowej umowy koalicyjnej. Nie zapadły ostateczne rozstrzygnięcia

Zakończyło się spotkanie liderów Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy w sprawie nowej umowy koalicyjne i rekonstrukcji rządu. Rozmowy nie przyniosły ostatecznych rozstrzygnięć i będą kontynuowane. Jak dowiedział się portal PolskieRadio24.pl kolejne spotkanie zaplanowano na czwartek. 
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki rząd rekonstrukcja rządu Krzysztof Sobolewski Ryszard Terlecki Zbigniew Ziobro

Liderzy PiS i Zjednoczonej Prawicy rozmawiali o nowej umowie koalicyjnej. "Zrobiono bardzo dobry grunt"

Zakończyło się spotkanie liderów PiS i Zjednoczonej Prawicy ws. nowej umowy koalicyjnej. Rozmowy będą kontynuowane w poniedziałek. - Uważam, że już jest zrobiony bardzo dobry grunt pod to, aby szybko sfinalizować nową umowę koalicyjną i rozpocząć zapowiadaną przez nas m.in. ofensywę programową - powiedział po zakończeniu spotkania szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość rekonstrukcja rządu Mateusz Morawiecki Ryszard Terlecki Jarosław Kaczyński polityka zjednoczona prawica

"To nasze zobowiązanie". Terlecki o wyższych emeryturach i rentach dla opozycjonistów z czasów PRL

Wyższe emerytury i renty dla opozycjonistów z czasów PRL zakłada nowelizacja ustawy podpisana we wtorek przez prezydenta Andrzeja Dudę. - Chcieliśmy bardzo to zrobić, trochę się to przeciągało, z tego powodu bardzo nam przykro, ale jest nareszcie podpisana przez pana prezydenta nowelizacja. Pieniądze, skromne, ale jednak będą wypłacane od przyszłego miesiąca - powiedział Polskiemu Radiu Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PRL emerytura komunizm społeczeństwo Ryszard Terlecki

NASZ WYWIAD Ryszard Terlecki: PiS jeszcze długo nie pozwoli Jarosławowi Kaczyńskiemu na polityczną emeryturę

Na początku września rozpoczną się rozmowy ws. rekonstrukcji rządu. Jej plan zostanie przedstawiony pod koniec przyszłego miesiąca, a zmiany w Radzie Ministrów nastąpią w październiku. - Chcemy, żeby był to rząd, który dotrwa do następnych wyborów i przeprowadzi nas przez nie zwycięsko - mówi portalowi PolskieRadio24.pl szef klubu PiS Ryszard Terlecki, który zapowiada, że na jesieni dojdzie również do zmian w funkcjonowaniu Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ryszard Terlecki Białoruś Prawo i Sprawiedliwość Rząd RP rząd Mateusza Morawieckiego polityka rekonstrukcja rządu

"Inicjatorami tematu była opozycja". Terlecki o podwyżce płac dla parlamentarzystów

- Inicjatorami w podjęciu tematu była opozycja. Myśmy się na to zgodzili. To opozycja chciała, byśmy to zrobili teraz i żeby nie przeciągać sprawy na wrzesień - powiedział szef klubu PiS Ryszard Terlecki po tym, jak w poniedziałek Senat odrzucił ustawę w sprawie płac polityków i finansów partii.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm parlament w Polsce zarobki wynagrodzenia ustawa opozycja Ryszard Terlecki PiS