X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ryszard Terlecki

"Polska i Węgry to ostatnie kraje, które ją opuszczą". Terlecki o "rozpadzie" UE

- Polska i Węgry to są ostatnie kraje, które opuszczą Unię Europejską - stwierdził wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Zapowiedział także, że Polska będzie aktywnie uczestniczyć w dyskusji nad przyszłością UE. Komitet Polityczny PiS przyjął uchwałę ws. przynależności Polski do Unii Europejskiej oraz suwerenności Polski, wykluczającą możliwość polexitu.
Zobacz więcej na temat:  Polska w Unii Europejskiej POLSKA UE polityka Ryszard Terlecki prawo Unia Europejska Węgry

"Daje oponentom powód, by mówić, że PiS wyprowadza nas z UE". Onasz o wypowiedzi Terleckiego

- Poparcie dla uczestnictwa w Unii Europejskiej jest przytłaczające, dlatego granie kartą polexitową nikomu z głównych formacji politycznych się nie opłaci. Co innego granie tą kartą względem przeciwnika - mówił w Polskim Radiu 24 politolog z Uniwersytetu Łódzkiego, dr Maciej Onasz z Uniwersytetu Łódzkiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka Polska w Unii Europejskiej Ryszard Terlecki PiS Komisja Europejska opozycja

Krasnodębski komentuje słowa Terleckiego o UE: w każdej sytuacji jest czerwona linia

- Można się z tym stwierdzeniem zgodzić. W każdej sytuacji jest czerwona linia. Trudno wyobrazić sobie sytuację, że my, nie dostając żadnych funduszy z UE, jednocześnie odpowiadamy za długi innych państw - powiedział w audycji "Sygnały dnia", na antenie Programu 1 Polskiego Radia, Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT POLSKA polityka Unia Europejska Ryszard Terlecki Krajowy Plan Odbudowy GOSPODARKA fundusze unijne fundusze europejskie Trybunał Sprawiedliwości UE Komisja Europejska

Ryszard Terlecki: rekonstrukcja rządu zakończy się do połowy października

- Trwa namysł nad tym, jakie zmiany są niezbędne. Przypomnę, że premier naszego rządu Mateusz Morawiecki powiedział, że nie będzie tu jakichś istotnych przegrupowań. Pewne korekty zawsze się zdarzają, zawsze oceniamy naszych ministrów, naszych wiceministrów i w zależności od tego podejmuje się decyzje - mówił w Polskim Radiu 24 wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ryszard Terlecki Dorota Kania POLSKA polityka Sejm rekonstrukcja rządu rząd rząd Mateusza Morawieckiego PiS Prawo i Sprawiedliwość

"Ograniczymy obostrzenia do absolutnie niezbędnego minimum". Wiceszef MSWiA o stanie wyjątkowym

- To, że ustawa o stanie wyjątkowym przewiduje szereg ograniczeń praw i wolności obywatelskich nie znaczy, że w rozporządzeniu wykonawczym wszystkie one będą zastosowane - zapowiedział wiceszef MSWiA Błażej Poboży. Dodał, że obostrzenia zostaną ograniczone do absolutnie niezbędnego minimum.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA MSWiA Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Białoruś granica wojsko obcokrajowcy migracja imigranci w Europie imigracja Aleksander Łukaszenka Mateusz Morawiecki premier Ryszard Terlecki

"Był formalny powód do reasumpcji głosowania". Terlecki o obradach Sejmu

- Był formalny powód do reasumpcji głosowania, dlatego że marszałek Sejmu nie określiła precyzyjnie terminu ewentualnego posiedzenia Izby po odroczeniu obrad; było to zgodne z regulaminem Sejmu, i zdarzało się to już naszym poprzednikom - powiedział w rozmowie z Polsat News szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
Zobacz więcej na temat:  Sejm ustawa medialna Ryszard Terlecki opozycja Prawo i Sprawiedliwość POLSKA polityka