X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ryszard Terlecki

"Opozycja kwestionuje każdą naszą decyzję". Ryszard Terlecki o funkcjonowaniu Sejmu w czasie pandemii

- W środę opozycja kwestionowała przełożenie obrad Sejmu, zarzucając nam, że celowo je odłożyliśmy. Później natomiast krzyczała, że narażamy zdrowie posłów i pracowników Sejmu, a obrady powinny być przełożone. Na tym polega jej specyfika - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu (PiS).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia polityka opozycja Sejm zdrowie choroba wirus Ryszard Terlecki Adrian Klarenbach Polskie Radio 24

Wybór Rzecznika Praw Obywatelskich. Terlecki: tym razem PiS zgłosi własnego kandydata

Wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że wkrótce zostanie ogłoszony nowy termin na zgłaszanie kandydatów na Rzecznika Praw Obywatelskich. Poinformował, że Prawo i Sprawiedliwość tym razem zgłosi własnego kandydata na to stanowisko.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Ryszard Terlecki Rzecznik Praw Obywatelskich Prawo i Sprawiedliwość

Terlecki: protest jest prawem demokracji, ale niepokojąca jest niezwykła agresja tych demonstracji

- Protest jest prawem powszechnie uznawanym w demokracji za sposób wyrażania swoich poglądów, ale niepokojąca jest niezwykła agresja tych demonstracji; nie mieliśmy dotąd do czynienia z tego rodzaju "wybrykami", napadami i niszczeniem kościołów - ocenił we wtorek szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
Zobacz więcej na temat:  Trybunał Konstytucyjny aborcja Prawo i Sprawiedliwość protesty w Warszawie Ryszard Terlecki Marlena Maląg POLSKA