X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Rzecznik Praw Obywatelskich

Wybór RPO. Jarosław Sachajko: przestańmy dzielić, budujmy wspólnotę

- Pierwszy artykuł konstytucji mówi o dobru wspólnym, wszystkich Polaków, a nie dobru danej partii czy rodziny, a są takie pomysły, żeby sobie poprawić byt. To nie jest polityka. Polityka to racjonalne działanie dla dobra wspólnego, i tak postępujemy - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Sachajko (Kukiz’15).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jarosław Sachajko Kukiz'15 Prawo i Sprawiedliwość Eliza Olczyk Rzecznik Praw Obywatelskich

Jarosław Gowin zagłosował przeciw kandydaturze Lidii Staroń. Adam Bielan: poniósł prestiżową porażkę

- Jarosław Gowin niewątpliwie poniósł prestiżową porażkę. Najpierw bardzo brutalnie, cynicznie oszukał senator Lidię Staroń. Próbował ją politycznie wykorzystać do swoich planów. Wiele miesięcy namawiał ją do startu na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich, a później dokonał wolty - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Adam Bielan, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Adam Bielan RPO Rzecznik Praw Obywatelskich Sejm Jarosław Gowin

Wybór RPO. Marcin Porzucek: pani Staroń ma dużą wiedzę w zakresie znajomości prawa

- Przepisy regulujące urząd RPO nie mają w wymogach wykształcenia prawniczego. Jest tam napisane o wiedzy w tym zakresie, a pani Staroń ma bardzo dużą wiedzę, co niejednokrotnie pokazała - powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Porzucek z Prawa i Sprawiedliwości. Gościem audycji "Dwie strony" był także Bogusław Sonik z Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  RPO Rzecznik Praw Obywatelskich wybory Sejm prawo POLSKA polityka Polskie Radio 24

"Tour de Konstytucja". Czarnek pisze do RPO i pyta: dlaczego do happeningu politycznego wykorzystujecie dzieci?

"Zamiast zaproszeń prosiłbym raczej RPO o wyjaśnienie, dlaczego jego koledzy z »Tour de Konstytucja« wykorzystują dzieci przedszkolne i ze szkół podstawowych do akcji czysto politycznej" - napisał w piątek szef MEiN Przemysław Czarnek, odnosząc się do zaproszenia do rozmowy skierowanego przez Adama Bodnara.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Przemysław Czarnek Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar dzieci społeczeństwo