X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
ŚWIAT

Torturowanie ukraińskich cywilów w Donbasie przez Rosjan. Dziś prezentacja raportu w PE

W poniedziałek zostanie w przestawiony wstrząsający raport o torturowaniu ukraińskich cywilów w Donbasie przez Rosjan i separatystów wspieranych przez Moskwę. "Izolacja. Głosy z piwnicy" - to ponad 60-stronicowy dokument o zbrodniach, który powstał na podstawie relacji jeńców.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Donbas Rosja Ukraina Anna Fotyga Parlament Europejski konflikty międzynarodowe

ANALIZA Chiny dążą do neutralności klimatycznej. Przed nimi jednak długa droga

Chiny są światowym liderem w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Odpowiadają one w tym kraju za 72,8 proc. nowo zainstalowanej mocy, skumulowana moc zainstalowana osiągnęła zaś 934 GW, co oznacza wzrost o 17,5 proc. rok do roku. W 2020 roku w źródłach odnawialnych Państwo Środka dodało 138 GW mocy, czyli więcej niż reszta świata razem wzięta.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA wiadomości ŚWIAT Chiny klimat Azja

Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ. Wzajemne oskarżenia Palestyny i Izraela

Podczas niedzielnych obrad Rady Bezpieczeństwa ONZ szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Autonomii Palestyńskiej oskarżył Izrael o zbrodnie wojenne i apartheid, zaś izraelski ambasador zarzucił Hamasowi celowe dążenie do spowodowania jak największej liczby ofiar cywilnych. Dyplomatyczne starania o zaprzestanie walk nie przyniosły dotąd rezultatów.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Bliski Wschód Izrael Palestyna Strefa Gazy Hamas Tel Awiw Jerozolima ONZ napięcie na Wschodzie przemoc

Palestyna: dwie osoby zginęły, ponad 150 rannych po zawaleniu się trybuny w synagodze

Dwie osoby zginęły, a ponad 150 odniosło obrażenia po tym, jak zapadła się trybuna w synagodze w osiedlu żydowskim Givat Zeev na północ od Jerozolimy na okupowanym przez Izrael Zachodnim Brzegu Jordanu. Do zdarzenia doszło podczas nabożeństwa z okazji święta Szawuot, nazywanego też żydowskimi Zielonymi Świątkami.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Bliski Wschód Palestyna służby ratunkowe