more_horiz
PR24 Portal
Section05
Sebastian Wypych

"Kwartesencja naszego ujęcia tanga". Sebastian Wypych o płycie "TANGOSPHERE"

- To jest sfera naszego tanga, w której się poruszamy. Chcieliśmy zaprezentować jak największe i jak najpiękniejsze szlagiery oraz hity repertuaru tangowego. Zarówno tego polskiego, jak i światowego - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o albumie "TANGOSPHERE" Sebastian Wypych. Gang Tango nagrał płytę w naprawdę ekspresowym tempie.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Paweł Sztompke Muzyczna Jedynka album tango Sebastian Wypych

Klątwa Ondyny. Wypych: w ten projekt zaangażowało się wielu znakomitych artystów

"Ondinata. Pieśni dla Ondyny" to niezwykły projekt muzyczny, którego celem jest wsparcie badań nad lekiem na tzw. klątwę Ondyny. - Dziecko chore na CCHS przestaje oddychać podczas snu i odchodzi - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Sebastian Wypych. W nagranie tego dwupłytowego albumu zaangażowało się wielu czołowych artystów, m.in. Kayah, Gaba Kulka i Ania Karwan.
Zobacz więcej na temat:  piosenka Muzyczna Jedynka Paweł Sztompke choroba Sebastian Wypych Ania Karwan

Sebastian Wypych: Roby Lakatos ma zjawiskową technikę

Już 13 stycznia w Studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego wystąpi jeden z najwybitniejszych współczesnych skrzypków Roby Lakatos. Koncert odbędzie się pod hasłem "Szalone skrzypce - muzyka świata". - Będzie to program z pogranicza muzyki klasycznej z elementami improwizacji oraz tanga. Będzie również muzyka filmowa - mówi Sebastian Wypych.
Zobacz więcej na temat:  Muzyczna Jedynka Sebastian Wypych Paweł Sztompke skrzypce koncert