X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Senat

K. Kwiatkowski o losach ustawy o ochronie granic w Senacie

– Poprawki polegają m.in. na tym, by umożliwić dziennikarzom dostęp do tej strefy, byśmy nie byli zdani tylko na migawki, które pokazuje Łukaszenka. Inne dotyczą tego, by realna pomoc napłynęła do przedsiębiorców, którzy nic, podkreślam nic, jeszcze nie dostali – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia senator niezależny Krzysztof Kwiatkowski, pytany o senackie prace nad ustawą o ochronie granic. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Bartłomiej Graczak Krzysztof Kwiatkowski polityka Senat POLSKA służby i bezpieczeństwo granica imigranci w Europie kryzys migracyjny

Kryzys migracyjny. Senackie komisje za wprowadzeniem poprawek do nowelizacji ustawy o ochronie granicy

Senackie komisje rekomendują wprowadzenie poprawek do nowelizacji ustawy o ochronie granicy państwowej. Zostały one zgłoszone przez opozycję, która w Senacie posiada większość. O uchwalenie ustawy bez poprawek wnioskował natomiast klub Prawa i Sprawiedliwości, ale postulat ten nie uzyskał poparcia.
Zobacz więcej na temat:  kryzys na granicy POLSKA Senat służby i bezpieczeństwo Białoruś dziennikarze

Ustawa o ochronie granicy w Senacie. Dziś zajmą się nią komisje

Senackie komisje praw człowieka, praworządności i petycji oraz samorządu terytorialnego i administracji państwowej zajmą się dziś po godz. 18.00 rozpatrzeniem nowelizacji ustawy o ochronie granicy państwowej. Jej projekt został przygotowany przez rząd i ma charakter pilny, co oznacza, że na jej rozpatrzenie Izba ma 14 dni od przekazania przez Sejm.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Senat granica służby i bezpieczeństwo straż graniczna Białoruś imigranci w Europie kryzys na granicy

Paczka z materiałem wybuchowym dla marszałka Grodzkiego. Policja: sprawa jest nam znana

"Na moje nazwisko przyszła do Senatu paczka - list z groźbami śmierci i materiał wybuchowy; przesyłkę przejęły odpowiednie służby, mam nadzieję, że poradzą sobie z szybkim złapaniem sprawcy" - poinformował w sobotę marszałek Senatu Tomasz Grodzki. - Mogę jedynie potwierdzić, że sprawa jest nam znana - oświadczył rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo polityka Senat Tomasz Grodzki policja

Nowelizacja ustawy o ochronie granicy. Karol Gac: powinna wygrać polska racja stanu

- Trudno powiedzieć, co zwycięży (w Senacie - red.). Wydaje się, że powinna wygrać troska o to, co dzieje się przy granicy polsko-białoruskiej, w sensie, że mimo wszystko, ponad politycznymi cyrkulacjami, powinna tutaj wygrać polska racja stanu - mówił w Polskim Radiu 24 dr Karol Gac (dorzeczy.pl). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Karol Gac polityka granica ustawa migracja kryzys migracyjny Senat Antoni Opaliński

Ustawa o ochronie granicy. Piotr Kaleta: liczę, że Senat pójdzie po rozum do głowy

- Po drugiej stronie granicy mamy do czynienia z ludźmi, którzy są nieprzewidywalni - ocenił w Polskim Radiu 24 Piotr Kaleta, poseł PiS i wiceprzewodniczący Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, argumentując konieczność szybkiego wprowadzenia zmian w ustawie o ochronie granicy państwowej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka granica Białoruś kryzys na granicy Polskie Radio 24 Stanisław Janecki Senat

Prof. Bernacki: Grodzki mocno zradykalizował się pod wpływem Tuska

- Wypowiedzi Tomasza Grodzkiego, chociażby te ostatnie w Danii, ale i te wcześniejsze, odnoszące się do sytuacji w Polsce, nie licują tak naprawdę z tym, co powinno być właściwe dla senatora, już nie mówiąc o pozycji marszałka Senatu - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Włodzimierz Bernacki, senator PiS i wiceminister edukacji i nauki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach POLSKA polityka Senat Tomasz Grodzki PiS