X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Siedlce

Siedlce: znaleziono zwłoki matki i dwóch synów. "Drzwi do mieszkania były zamknięte"

W kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Siedlcach (Mazowieckie) znaleziono ciało trzech osób, 85-letniej kobiety i jej dwóch synów w wieku 62 i 51. - Drzwi były zamknięte wewnątrz, czyli nie były otwierane. Kto był w środku, musiał je zamknąć sam - poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Siedlcach Krystyna Gołąbek.
Zobacz więcej na temat:  Siedlce mazowieckie regiony policja policja polska śmierć POLSKA

Tragedia w Siedlcach. Zmarł ciężko pobity zakonnik o. Maksymilian Adam Świerżewski

W nocy 11 listopada w szpitalu zmarł ojciec Adam Świerżewski z parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Siedlcach. 35-letni zakonnik trafił do lecznicy w czwartek w godzinach wieczornych po tym, jak został znaleziony nieprzytomny i z poważnymi obrażeniami w parku. Duchowny najprawdopodobniej został pobity. Leżącego mężczyznę zauważył spacerujący przechodzień.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony śmierć mazowieckie Siedlce policja

INFRASTRUKTURA Coraz bliżej budowy autostrady A2 do Siedlec. Podpisano już umowy

Autostrada A2 coraz bliżej Siedlec. Drogowcy podpisali dziś dwie umowy na realizację fragmentów tej drogi. Zapowiadają jednocześnie, że z Siedlec do Białej Podlaskiej kierowcy będzie można pojechać autostradą już w 2024 roku. W myśl planów ministerstwa infrastruktury A2 ma dotrzeć do granicy z Białorusią i w tej sposób połączyć wschodnią i zachodnią granicę naszego państwa.
Zobacz więcej na temat:  drogi infrastruktura POLSKA GOSPODARKA Siedlce

"Niech zdecyduje społeczeństwo". Marszałek województwa nie wyklucza referendum ws. podziału Mazowsza

- Nie wykluczamy referendum w sprawie podziału województwa mazowieckiego, gdy pojawi się dotyczący tego konkretny projekt - powiedział marszałek Mazowsza Adam Struzik, wiceszef PSL. Przypomniał, że referendum może zarządzić sejmik wojewódzki bezwzględną większością głosów.
Zobacz więcej na temat:  Mazowsze mazowieckie województwo mazowieckie regiony Region Mazowsze Warszawa polityka PSL Radom Płock Siedlce Adam Struzik

Krzyże Służby Niepodległości. Odznaczono 150 działaczy antykomunistycznych

Działaczom opozycji antykomunistycznej oraz organizacjom niepodległościowym wręczono dziś w Warszawie Krzyże Służby Niepodległości. Uroczystość odbyła się podczas Ogólnopolskiego Zjazdu Formacji Niepodległościowej. Jej głównym organizatorem była Fundacja Walczącym o Niepodległość, Wyklętych, Pokrzywdzonych, Internowanych, Więzionych.
Zobacz więcej na temat:  Instytut Pamięci Narodowej komunizm PRL historia Polski Warszawa Siedlce POLSKA Żołnierze Wyklęci IPN