X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Siergiej Skripal

Kulisy Spraw. Szef MI6 ostrzega Rosję

- To rzecz niesłychana. Tak szerokie przemówienie musiało być niewątpliwie uzgodnione z brytyjskim rządem i komisją slużb specjalnych w parlamencie, praktycznie każde słowo - mówił w Polskim Radiu 24 płk Piotr Wroński. Były oficer wywiadu odniósł się w ten sposób wystąpienia szef brytyjskiej tajnej agencji wywiadowczej MI6, który powiedział, że Rosja stoi na stanowisku "ciągłej konfrontacji " z Zachodem.
Zobacz więcej na temat:  Siergiej Skripal Wielka Brytania wywiad Rosja

Jak zidentyfikowano sprawców zamachu na Siergieja Skripala?

Portal Bellingcat opublikował pełny raport na temat napastnika z Salisbury - Rosjanina, który miał użyć silnie toksycznego nowiczoka do zabicia Siergieja Skripala - byłego podwójnego agenta przekazującego rosyjskie sekrety służbom brytyjskim. – Sprawa związana jest z wyciekiem danych z systemów informacyjnych rosyjskiego MSW – mówił w audycji Świat w Powiększeniu Piotr Żochowski z Ośrodka Studiów Wschodnich.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rosja służby specjalne zamach Siergiej Skripal