more_horiz
PR24 Portal
Section05
Siergiej Szojgu

Szojgu w Kaliningradzie: na zachodzie Rosji 30 grup taktycznych w gotowości bojowej

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu oświadczył, że na zachodzie kraju gotowych jest do bezzwłocznego zastosowania w boju ponad 30 taktycznych grup batalionowych i brygadowych rosyjskiej armii. Mówił też, że przygotowania do manewrów Zapad na Białorusi już się zaczęły.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rosja NATO wojsko Siergiej Szojgu Kaliningrad obwód kaliningradzki Raport Białoruś Białoruś

Moskwa i Mińsk planują Zapad 2017. "Rosja musi się bronić"

Scenariusz manewrów Zapad-2017 uwzględni zwiększenie aktywności wojsk NATO w pobliżu granic Państwa Związkowego Rosji i Białorusi - zapowiedział w środę w Mińsku rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu. Ćwiczenia odbędą się we wrześniu przyszłego roku. W środę odbyło się kolegium szefów MON Państwa Związkowego Rosji i Białorusi.
Zobacz więcej na temat:  armia Białoruś Raport Białoruś Rosja Siergiej Szojgu wojsko

Wojska w gotowości bojowej. Putin zarządził sprawdzian w okręgach przylegających do Ukrainy i NATO. Polskie MON zwołuje odprawę

Rosja przeprowadza sprawdzian gotowości sił zbrojnych – ćwiczenia obejmują trzy wojskowe okręgi: południowy, zachodni i centralny. Bierze w nich udział także Flota Północna i dowództwo sił powietrznych i desantowych. Manewry potrwają do 31 sierpnia – podał szef rosyjskiego MON. Polskie ministerstwo obrony zwołało z tego powodu odprawę.
Zobacz więcej na temat:  MON Rosja Siergiej Szojgu Władimir Putin wojsko
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem