X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Skoki narciarskie

Ostatni sezon PŚ Stocha? Jest reakcja Małysza

Wielkimi krokami zbliżają się zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie. Forma polskich skoczków nie napawa optymizmem. W mediach coraz częściej mówi się również o zmianie pokolenia i możliwej "sportowej emeryturze" Kamila Stocha. - Na tę chwilę nie chcę nawet o tym myśleć! Jak przyjdzie zakończenie sezonu, to okaże się, co najbardziej doświadczeni oznajmią - mówi Adam Małysz w rozmowie ze "Sport.tvp.pl". 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe Kamil Stoch Adam Małysz SPORT

Małysz ostro. "Wcześniej trzeba było podjąć odważne decyzje"

Polscy skoczkowie nie mają za sobą dobrego weekendu podczas PŚ w Zakopanem. - Brawa za walkę. Choć do poziomu najlepszych ciągle jeszcze sporo nam niestety brakuje - komentował po konkursie drużynowym Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. 
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie PŚ w skokach 2021/2022 sporty zimowe Adam Małysz SPORT igrzyska olimpijskie Pekin 2022 igrzyska

Pokerowa zagrywka Doleżala. Czech odpuszcza Puchar Świata

Piotr Żyła zajął najwyższe z Polaków 17. miejsce w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Katastrofalna forma polskich skoczków wymaga zdecydowanych decyzji Michala Doleżala - Czech chce wycofać jadących na igrzyska w Pekinie z nadchodzących konkursów.
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie SPORT PŚ w skokach 2021/2022 Dawid Kubacki Kamil Stoch Piotr Żyła Michal Doleżal Pekin 2022 sporty zimowe

Pekin 2022: Michal Doleżal podał skład kadry skoczków

Trener Michal Doleżal ogłosił po zawodach Pucharu Świata w skokach w Zakopanem, że Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek i Stefan Hula są kandydatami do wyjazdu na igrzyska w Pekinie. Ten wybór musi jeszcze zatwierdzić Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2021/2022 Pekin 2022 Michal Doleżal Kamil Stoch Dawid Kubacki Piotr Żyła

Puchar Świata w Zakopanem. Słuchaj relacji w Jedynce

Po sobotnich zawodach drużynowych, w których Polacy zajęli 6. miejsce, pora na ostatni dzień startów. W niedzielę (16.01) w Zakopanem skoczkowie narciarscy walczący w Pucharze Świata rywalizować będą w konkursie indywidualnym. Początek zawodów o godz. 16.00. Półtorej godziny wcześniej rozpoczną się kwalifikacje. Konkursy śledzą dziennikarze Programu 1: Andrzej Grabowski, Rafał Bała i Marek Solecki. 
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie Zakopane

PŚ w skokach: kalendarz sezonu olimpijskiego 2021/2022

43. sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpoczął się w listopadzie od konkursów w Niżnym Tagile, a zakończy pod koniec marca w słoweńskiej Planicy. W sezonie 2021/2022 zawodników czekają również zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie oraz MŚ w lotach narciarskich w Vikersund. 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie igrzyska olimpijskie igrzyska Pekin 2022 sporty zimowe SPORT Turniej Czterech Skoczni Raw Air