X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Sławomir Neumann

G. Schetyna: T. Siemoniak zastąpi S. Neumanna

- Przeprosił, wydał oświadczenie, zrezygnował z bycia szefem klubu PO-KO i to jest wszystko, co może zrobić w sensie formalnym - powiedział Grzegorz Schetyna, odnosząc się do "afery taśmowej Sławomira Neumanna". Szef PO odniósł się także do wystąpienia Lecha Wałęsy podczas konwencji KO.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Grzegorz Schetyna Sławomir Neumann Tomasz Siemoniak Lech Wałęsa taśmy sławomira neumanna Platforma Obywatelska wybory w Polsce Kornel Morawiecki

Michał Prószyński o taśmach Neumanna: pogarda i lekceważenie Polaków

 - Te taśmy pokazują stosunek prominentnych polityków Platformy Obywatelskiej do własnych wyborców. Bez względu na to, kto gdzie mieszka, może poczuć się jednym z mieszkańców Tczewa, którzy zostali w sposób wyjątkowo wulgarny obrażeni - mówił o tzw. taśmach Sławomira Neumanna radny sejmiku woj. mazowieckiego Michał Prószyński (Prawo i Sprawiedliwość). 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska Sławomir Neumann

"Taśmy Neumanna". Poseł PiS: ujawniły cynizm polityków PO

– Wybory samorządowe miały jedynie przyczynić się do zdobycia władzy w Polsce. Podchodzono do tego bardzo cynicznie wykorzystując popularność m.in. prezydenta Majchrowskiego, którym gardzono – powiedział Daniel Milewski, poseł Prawa i Sprawiedliwości w odniesieniu do kolejnych "taśm Neumanna". – Nie podobają mi się rozmowy w tym stylu – dodał Krzysztof Rzyman z Partii Zieloni.  
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory w Polsce wybory parlamentarne Wybory parlamentarne 2019 Sławomir Neumann Platforma Obywatelska taśmy sławomira neumanna nagrania polityka Grzegorz Jankowski

A. Warzocha: dla PO nie liczą się ludzie, tylko partyjny interes tej formacji

- Można z tego wyciągnąć smutne wnioski dla całej Polski. Sławomir Neumann to osoba, która funkcjonuje w życiu publicznym, bierze udział w debacie publicznej, odnosi się w swoich wypowiedziach do żywotnych problemów Polaków, uprawiając jednocześnie swoisty teatr - mówił o tzw. taśmach Sławomira Neumanna senator Artur Warzocha.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska Sławomir Neumann

Joachim Brudziński: wyborcy "odwdzięczą się" Sławomirowi Neumannowi

- Mam nadzieję, że mieszkańcy Pomorza odwdzięczą się Sławomirowi Neumannowi za grubiańskie i wulgarne słowa pod ich adresem - mówił polityk PiS Joachim Brudziński w "Sygnałach dnia". Jak dodał, rezygnacja Neumanna z funkcji szefa klubu parlamentarnego PO-KO to mało dotkliwa kara przed wyborami.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Joachim Brudziński Prawo i Sprawiedliwość polityka wybory parlamentarne Wybory parlamentarne 2019 Sławomir Neumann PiS

P. Pałka: nie podejrzewałem S. Neumanna o wyszukany język

- Nie ma lepszego potwierdzenia w debacie publicznej, niż z ust pana Sławomira Neumanna i jego kolegów, tez PiS dotyczących wymiaru sprawiedliwości, a także tez dotyczących samej Platformy Obywatelskiej - powiedział Piotr Pałka w Polskim Radiu 24. Gośćmi "Studia prasowego" byli także Jacek Pochłopień, Tadeusz Płużański oraz Witold Gadowski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Sławomir Neumann Kornel Morawiecki Adrian Stankowski Tadeusz Płużański Witold Gadowski wybory parlamentarne Wybory parlamentarne 2019

Joanna Lichocka: Polacy zobaczyli, że politycy Platformy nie są elitą

- Ze wszystkich nagrań z udziałem polityków PO wiemy, że mówią na co dzień językiem knajackim. Z "taśm Neumanna" wynika też, że w taki sposób podchodzą do kwestii państwa. Bardzo dobrze, że przed wyborami Polacy zobaczyli, że PO nie jest żadną elitą polityczną - powiedziała w PR24 Joanna Lichocka (PiS).
Zobacz więcej na temat:  polityka Wybory parlamentarne 2019 POLSKA kampania wyborcza Sławomir Neumann Platforma Obywatelska taśmy sławomira neumanna

Prof. Ł. Młyńczyk: "taśmy Neumanna" nie będą miały znaczącego wpływu na wybory

- Nie wydaje mi się, żeby "taśmy Neumanna" miały decydujący wpływ na wynik wyborów. Oczywiście mamy do czynienia także z elektoratem, który się waha. Myślę, że dla tych wyborców podjęcie decyzji nie jest łatwe. W związku z tym tego typu "smaczki" mogą działać bardzo negatywnie - powiedział w Polskim Radiu 24 politolog prof. Łukasz Młyńczyk z Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Zobacz więcej na temat:  Wybory parlamentarne 2019 Sławomir Neumann

Jacek Protasiewicz zakpił z Neumanna, Schetyny i Budki: gang Olsena

Taśmy, które w piątek opublikowała TVP Info, całkowicie zdominowały dyskusję medialną. Słowa, które wypowiedział Sławomir Neumann oburzyły wielu polityków, dziennikarzy i publicystów. "Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości", "w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem" - to tylko niektóre z cytatów szefa klubu parlamentarnego PO-KO. Do sprawy postanowił odnieść się Jacek Protasiewicz.
Zobacz więcej na temat:  Sławomir Neumann Borys Budka Grzegorz Schetyna Platforma Obywatelska opozycja Jacek Protasiewicz polityka POLSKA taśmy sławomira neumanna

J. Porwich o taśmach S. Neumanna: to jest wielki skandal

- Taśmy Sławomira Neumanna pokazują, jak działacze i liderzy Platformy Obywatelskiej podchodzą do polityki, do spraw, które się rozgrywają w naszym kraju. To jest wielki skandal - powiedział Jarosław Porwich w Polskim Radiu 24. Gośćmi "Sztuki słuchania" byli także Cezary Jurkiewicz, Paweł Kowal i Piotr Kusznieruk.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Sławomir Neumann Paweł Kowal Platforma Obywatelska koalicja obywatelska