X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Stanisław Karczewski

Karczewski: powstrzymaliśmy komercjalizację służby zdrowia, którą planowała Platforma

- Mało się o tym mówi, ale niezwykle dużo zrobiliśmy w systemie opieki zdrowotnej. Powstrzymaliśmy komercjalizację, stworzyliśmy sieć szpitali, mamy ustawę o 6 proc. PKB, znacznie zwiększyliśmy finansowanie. Ale wiemy też, że jest jeszcze wiele do zrobienia - powiedział w Polskim Radiu 24 Stanisław Karczewski, senator PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Stanisław Karczewski polityka Antoni Trzmiel służba zdrowia Platforma Obywatelska

"To sukces Polski, otrzymamy olbrzymie środki". Stanisław Karczewski o wynikach negocjacji ws. budżetu UE

- Nie przypominam sobie tak długo trwających rozmów plenarnych i bilateralnych w UE. Myślę, że to sukces Polski, jestem o tym przekonany, otrzymamy olbrzymie środki - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Stanisław Karczewski, odnosząc się do wyników negocjacji unijnego budżetu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska budżet UE 2021-2027 Stanisław Karczewski polityka grupa wyszehradzka Piotr Gociek

"Swoją aktywnością przykrył Trzaskowskiego". Karczewski o kampanii wyborczej prezydenta

- Andrzej Duda mimo zmęczenia był radosny i aktywny. Zachowywał się jak na dopingu, bo był niezwykle aktywny od rana do wieczora i swoją aktywnością przykrył Rafała Trzaskowskiego - powiedział w Polskim Radiu 24 Stanisław Karczewski, były marszałek Senatu.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce kampania prezydencka polityka Stanisław Karczewski Adrian Klarenbach

"Działanie przeciwko tym, którzy poszli do wyborów". Karczewski o ew. kwestionowaniu wyników

- Pamiętamy wypowiedź Romana Giertycha, który powiedział, że: jak wygramy to wygramy a jak przegramy to trzeba będzie powtórzyć. Tylko, że to będzie takie totalne działanie opozycji przeciwko społeczeństwu, nie przeciwko politykom PiS, nie przeciwko Andrzejowi Dudzie, ale przeciwko tym, którzy świętowali, którzy poszli do wyborów - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Stanisław Karczewski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda wybory Katarzyna Gójska Stanisław Karczewski

"Próba odebrania elektoratu kandydatowi Lewicy". Karczewski o wymianie kandydata KO

- Będzie to wyraźne przesunięcie w lewo. Rafał Trzaskowski jest politykiem o poglądach liberalno-lewicowych, więc jego start w wyborach prezydenckich to będzie próba odebrania elektoratu kandydatowi Lewicy Robertowi Biedroniowi - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Stanisław Karczewski, senator PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Karczewski polityka wybory prezydenckie 2020 głosowanie korespondencyjne wybory w Polsce Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska Małgorzata Kidawa-Błońska

Nowela ustawy o głosowaniu. Karczewski apeluje do Grodzkiego, "by nie stosował obstrukcji"

Stanisław Karczewski, wicemarszałek Senatu zaapelował do Tomasza Grodzkiego, marszałka Senatu o nieutrudnianie prac nad przyszłą nowelizacją ustawy o głosowaniu korespondencyjnym. - Senat nad nowymi przepisami nie powinien procedować maksymalnie długo – jak to było w przypadku poprzedniej wersji ustawy - mówił. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Stanisław Karczewski Tomasz Grodzki wybory prezydenckie 2020

"Ewidentnie złamał regulamin Senatu". Stanisław Karczewski oskarża Tomasza Grodzkiego

Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski zarzucił marszałkowi Senatu Tomaszowi Grodzkiemu nadinterpretację i złamanie regulaminu Izby. Pismo w tej sprawie Stanisław Karczewski opublikował na Twitterze. Napisał w nim, że marszałek podczas posiedzenia 5 maja "prowadząc obrady dwukrotnie w sposób ewidentny dokonał nadinterpretacji i złamał regulamin Senatu".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Senat głosowanie korespondencyjne Stanisław Karczewski

"Burzy wszelkie zasady parlamentaryzmu". Stanisław Karczewski o głosowaniu w Senacie

- Głosowanie ws. ustawy o wyborach korespondencyjnych było nagle i niespodziewane, marszałek Senatu Tomasz Grodzki na Konwencie Seniorów zapewniał, że głosowanie będzie w środę po południu. To burzy wszelkie zasady parlamentaryzmu - powiedział wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski z PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA legislacja Stanisław Karczewski polityka Senat głosowanie korespondencyjne infografika

Nowy spot sztabu Andrzeja Dudy. Przypomniano postulaty PO ws. prywatyzacji szpitali

- Apelujemy do wszystkich kandydatów w wyborach prezydenckich, żeby jasno odpowiedzieli wyborcom, czy zgadzają się na prywatyzację szpitali - mówił podczas konferencji prasowej Adam Bielan, rzecznik sztabu Andrzeja Dudy. W czasie konferencji przedstawiono również spot, w którym przypomniano wypowiedzi polityków PO na temat prywatyzacji służby zdrowia. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Adam Bielan Stanisław Karczewski