X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Stanisław Karczewski

"Jestem za ograniczeniem kadencyjności w samorządach"

– Ograniczenie liczby kadencji w samorządach jest potrzebne – przekonywał w Rozmowie Poranka Stanisław Karczewski, marszałek Senatu. Gość Polskiego Radia 24 na naszej antenie mówił również o trwającym sporze na linii rząd-opozycja i reformie służby zdrowia.
Zobacz więcej na temat:  polityka Stanisław Karczewski Piotr Wąż Konstanty Radziwiłł służba zdrowia Sejm protest PiS Platforma Obywatelska Nowoczesna ordynacja wyborcza sondaże POLSKA

"Nie będzie blokowania mównicy". Dziś dalsze rozmowy

- Uczestnicy spotkania zgodzili się, że zaczynamy posiedzenie Sejmu na sali plenarnej; stwierdzili, że ich kluby nie będą blokowały mównicy, tym bardziej stołu prezydialnego - tak szef PiS Jarosław Kaczyński informował media po poniedziałkowych rozmowach u marszałka Senatu. W spotkaniu u Stanisława Karczewskiego z szefami partii parlamentarnych ws. wyjścia z obecnego kryzysu politycznego uczestniczyli liderzy PiS, Kukiz'15, Nowoczesnej i PSL. Nie pojawił się przewodniczący Platformy, a efekty rozmów komentował w Polskim Radiu 24 Marcin Makowski z „Do Rzeczy” i Wirtualnej Polski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Senat Stanisław Karczewski sejm pr24

Spotkanie u marszałka Senatu ws. kryzysu w Sejmie. Lider PO nie przyszedł

W gabinecie marszałka Senatu rozpoczęło się spotkanie liderów ugrupowań parlamentarnych dotyczące rozwiązania kryzysu w Sejmie. Uczestniczą w nim: prezes PiS Jarosław Kaczyński, szef Nowoczesnej Ryszard Petru, ugrupowania Kukiz '15- Paweł Kukiz, lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz oraz szef Solidarnej Polski minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Nie ma natomiast przedstawiciela Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Karczewski Sejm

"Do pełnego kompromisu brakuje woli Schetyny"

W poniedziałek o godz. 14 ma odbyć się spotkanie liderów partii parlamentarnych ws. kryzysu w Sejmie u marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego. - Ustalenia co do zakończenia blokowania Sali Plenarnej oraz kompromis jest już gotowy do zawarcia, wciąż brakuje jednak woli porozumienia ze strony Grzegorza Schetyny – powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Zgorzelski z PSL.
Zobacz więcej na temat:  PSL Piotr Zgorzelski Sejm sejm pr24 protest Grzegorz Schetyna Platforma Obywatelska Stanisław Karczewski Ryszard Petru PiS Nowoczesna Prawo i Sprawiedliwość