more_horiz
PR24 Portal
Section05
Stanisław Żaryn

Kremlowska propaganda atakuje prezydenta Dudę. Żaryn: to element szerszej kampanii

W mediach rosyjskich identyfikowane są elementy kampanii oczerniania prezydenta Polski - wskazał rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Promowane są kłamstwa dotyczące rodziny Andrzeja Dudy i jej rzekomych powiązań ze zbrodnią na Wołyniu. "Rosyjska propaganda od wielu lat używa kłamstw dotyczących historii" - podkreślił Żaryn. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rosja propaganda Stanisław Żaryn polityka prezydent Andrzej Duda Kreml wojna 2022

Żaryn: Rosyjski imperializm sam się nie zatrzyma. To wojna informacyjna i psychologiczna

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn napisał na Twitterze: "Rosja musi zostać zatrzymana". "Naiwne podejście do rosyjskiego imperializmu będzie dawało bardzo złe owoce w przyszłości" - wskazał. Podkreślił jednocześnie, że ten imperializm sam się nie zatrzyma. "Rosja prowadzi wojnę informacyjną oraz psychologiczną" - dodał Żaryn. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Rosja Ukraina wojna na Ukrainie wojna 2022 serwis wschodni Stanisław Żaryn propaganda

Żaryn wskazuje kłamstwa szefa Roskosmosu. "Manipulacja i próba zastraszenia Zachodu"

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych w serii twitterowych wpisów skomentował ostatnie wypowiedzi szefa rosyjskiej agencji kosmicznej Roskosmos Dmitrija Rogozina. Stanisław Żaryn podkreślił, że wpisuje się on w działania rosyjskiej dezinformacji, manipulując relacjami NATO-Rosja oraz próbując zastraszyć Zachód.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Stanisław Żaryn Rosja Ukraina wojna 2022

Inna "Bucza". Stanisław Żaryn przypomina rosyjskie zbrodnie w Mali

Rosyjskie zbrodnie wojenne i terror wymierzony w cywilów to nie przypadek - uważa Stanisław Żaryn. W ocenie rzecznika koordynatora służb specjalnych to typowe działania Rosji realizującej imperialną politykę. Świadczyć o tym mają dramatyczne relacje z Ukrainy, ale także wydarzenia z Mali, gdzie o rosyjskim barbarzyństwie też jest coraz głośniej.
Zobacz więcej na temat:  wojna na Ukrainie Rosja Stanisław Żaryn

"Szerzą kłamstwa na temat Polski". Stanisław Żaryn o rosyjskiej propagandzie

Rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn przekazał na Twitterze, że "rosyjska propaganda nadal szerzy kłamstwa przeciwko Polsce, przekonując, że polskie władze planują atak i aneksję zachodniej Ukrainy". "Operacja dezinformacyjna w tym wątku trwa od kilku dni" - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Rosja ŚWIAT reżim serwis wschodni wojna 2022 propaganda Stanisław Żaryn Europa Ukraina wojna na Ukrainie

"Próbuje zastraszać Zachód wizją wojny nuklearnej". Stanisław Żaryn o propagandzie w Rosji

"Rosyjska propaganda kolejny raz próbuje zastraszać Zachód wizją wojny nuklearnej" - napisał na Twitterze rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Tym razem propagandysta Kremla grozi atakiem na instalacje USA w Niemczech.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo służby specjalne Stanisław Żaryn Rosja propaganda Władimir Putin wojna na Ukrainie wojna 2022 konflikty międzynarodowe

Budowa zapory na granicy. Żaryn: białoruska propaganda kontynuuje wywieranie presji na Polskę

- Białoruska propaganda kontynuuje wywieranie presji na Polskę, by zaakceptowała szlak nielegalnej migracji - zaznaczył rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Dodał, że białoruskie media piszą o szkodach, jakie spowoduje na Białorusi budowane ogrodzenie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA uchodźcy Białoruś granica Aleksander Łukaszenka służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn

Propagandyści oskarżają Polaków o zamach w Naddniestrzu. Żaryn: kolejny element dezinformacji

"Prorosyjska telewizja z mołdawskiego regionu Naddniestrza insynuuje, że Polacy ostrzelali jeden z budynków na tym okupowanym przez Rosję terytorium" - ostrzegł we wpisie na Twitterze rzecznik ministra koordynatora ds. służb specjalnych Stanisław Żaryn. "Takie działania wpisują się w aktywność rosyjskiej propagandy, która próbuje Polskę prezentować jako kraj niebezpieczny i eskalujący napięcia" - ocenił polityk.
Zobacz więcej na temat:  Stanisław Żaryn propaganda dezinformacja Rosja serwis wschodni POLSKA Mołdawia infografika
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem