X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Stanisław Żaryn

Rosyjska gra gazem. Stanisław Żaryn: energetyka narzędziem agresji Kremla

Rosja w swoich działaniach prowadzonych przeciwko Europie, w szczególności Europie Środkowo-Wschodniej, od lat wykorzystuje różnorodne narzędzia, często trudne do zidentyfikowania i na pierwszy rzut oka niemające nic wspólnego z agresją jednego państwa wobec drugiego - pisze Stanisław Żaryn na łamach portalu TVP.Info. Jak zaznacza rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych, dopiero spojrzenie z dystansu i przyjęcie szerszej perspektywy pozwala dostrzec realne zagrożenia wynikające z celów i agresywnej natury rosyjskiego oddziaływania.
Zobacz więcej na temat:  Stanisław Żaryn Rosja Ukraina energetyka wojna hybrydowa Nord Stream 2

Żaryn: białoruskie służby rozpuszczają wśród migrantów plotki podsycając w nich chęć atakowania granicy

Dochodzą do nas sygnały, że służby białoruskie działają bardzo aktywnie wśród migrantów. Rozpuszczają plotki podsycając w nich chęć atakowania naszej granicy, twierdząc, że jest sens dalej przeć na Zachód po to, by dostać się do UE - powiedział w środę rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś granica Stanisław Żaryn służby specjalne

Białoruskie służby rozpuszczają plotki wśród migrantów. Żaryn: cyniczna i brutalna gra

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn poinformował, że do polskich służb "dochodzą sygnały, iż służby białoruskie działają bardzo aktywnie wśród migrantów".  - Rozpuszczają plotki podsycając w nich chęć atakowania naszej granicy, twierdząc, że jest sens dalej przeć na Zachód po to, by dostać się do UE - powiedział
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Żaryn służby i bezpieczeństwo granica Białoruś imigranci w Europie

Żaryn dla włoskiego dziennika: sojusznicy wyrażają uznanie dla naszych działań ws. kryzysu na granicy

W rozmowie z włoskim katolickim dziennikiem "Avvenire" rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn nazwał szlak migracyjny w stronę granic Unii Europejskiej "narzędziem w działaniach politycznych wrogiego państwa przeciwko Polsce, a szerzej UE i NATO". - Liczymy, że wraz z partnerami uda nam się powstrzymać ten hybrydowy atak - mówił.
Zobacz więcej na temat:  granica Białoruś POLSKA ŚWIAT Europa Stanisław Żaryn kryzys migracyjny

"Taktyka nocnych ataków przy wsparciu białoruskich służb". Stanisław Żaryn o sytuacji na granicy

- Ze strony migrantów w ostatnich dniach notujemy mniej prób ataków z Białorusi na naszą granicę. Nadal próby przedarcia się do Polski mają silne wsparcie białoruskich służb - poinformował Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo granica Białoruś kryzys migracyjny imigranci w Europie Stanisław Żaryn

Napięta sytuacja na granicy. Żaryn: to nie jest tylko fala migracyjna

- To operacja hybrydowa prowadzona pod kontrolą białoruskich służb ze wsparciem Rosji - ocenił rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. - Problemu na granicy UE z Białorusią nie można traktować tylko jako fali migracyjnej - dodał.
Zobacz więcej na temat:  granica imigranci w Europie bezpieczeństwo Białoruś konflikty międzynarodowe Rosja Stanisław Żaryn POLSKA służby i bezpieczeństwo

Afgańczycy z przeszkoleniem bojowym przy granicy z Polską? Stanisław Żaryn ostrzega

"Wśród migrantów, którzy ostatnio przybywają na Białoruś, pojawiają się Afgańczycy, którzy od dłuższego czasu mają powiązania z terytorium Rosji" - poinformował za pośrednictwem Twittera rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Jednocześnie dodał, że niektórzy z nich mogą mieć przeszkolenie bojowe.
Zobacz więcej na temat:  służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn granica Białoruś Afganistan imigracja

Afgańczycy z przeszkoleniem bojowym przy granicy z Polską? Stanisław Żaryn ostrzega

"Wśród migrantów, którzy ostatnio przybywają na Białoruś, pojawiają się Afgańczycy, którzy od dłuższego czasu mają powiązania z terytorium Rosji" - poinformował za pośrednictwem Twittera rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Jednocześnie dodał, że niektórzy z nich mogą mieć przeszkolenie bojowe.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn granica Białoruś Afganistan imigracja

Trwa przygotowanie nowych zasad obecności mediów przy granicy. Stanisław Żaryn zdradza kulisy

Stanisław Żaryn powiedział, że sytuacja przy granicy z Białorusią jest niespokojna, a obecność mediów w pierwszym tygodniach kryzysu powodowała eskalacyjne happeningi i akcje polityczne. Dlatego też "przygotowywane są zasady obecności mediów w rejonie przygranicznym na polsko-białoruskiej granicy".
Zobacz więcej na temat:  granica imigranci w Europie Białoruś media prawo bezpieczeństwo Stanisław Żaryn POLSKA społeczeństwo

"Potrzebna jest twarda postawa". Stanisław Żaryn o sytuacji na granicy

"Białoruska operacja jest zgodna z wrogimi celami Rosji wobec Zachodu, Unii Europejskiej i NATO, a działania są organizowane przez białoruskie służby przy poparciu rosyjskim" - stwierdził Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych. W komunikacie napisał, że potrzebna jest "twarda postawa" w związku z sytuacja na granicy Polski, oraz że Polska nie zgodzi się na "terroryzowanie szlakiem migracyjnym".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Żaryn granica kryzys na granicy Białoruś służby i bezpieczeństwo

"Nie godzimy się na terroryzowanie". Stanisław Żaryn o działaniach białoruskich służb

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn podkreślił, że działania organizowane przez białoruskie służby odbywają się przy poparciu rosyjskim. W związku z tym potrzebna jest "twarda postawa" na granicy Polski, oraz że Polska nie zgodzi się na "terroryzowanie szlakiem migracyjnym". Stanisław Żaryn stwierdził też, że białoruska operacja jest zgodna z wrogimi celami Rosji wobec Zachodu, Unii Europejskiej i NATO.
Zobacz więcej na temat:  granica Rosja Białoruś bezpieczeństwo Aleksander Łukaszenka wojsko służby specjalne POLSKA służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn

Co dalej z Łukaszem Mejzą? Żaryn i Suski skomentowali doniesienia medialne

W środę Wirtualna Polska opublikowała tekst zarzucający, jakoby wiceminister sportu Łukasz Mejza miał nakłaniać chorych ludzi do stosowania niesprawdzonych i niebezpiecznych metod leczenia. Do tej sprawy odnieśli się politycy PiS. Stanisław Żaryn powiedział, że służby specjalne znają tę sprawę i wypełniają swoje obowiązki. Marek Suski zapewnił z kolei, że oświadczenia majątkowe Łukasza Mejzy są badane.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Stanisław Żaryn Marek Suski

"Reżim Łukaszenki działa bez skrupułów". Żaryn o obecności białoruskich służb na granicy

- Białoruskie służby nadal wspierają grupy migrantów, którzy próbują przedostać się na naszą stronę. Reżim bez skrupułów, nie kryjąc się już, kontynuuje te działania - powiedział rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA granica kryzys na granicy Białoruś Stanisław Żaryn migracja imigranci w Europie Aleksander Łukaszenka straż graniczna służby specjalne

Trudne warunki pogodowe na granicy. Żaryn: to są zdjęcia z Białorusi, reżim Łukaszenki naraża tych ludzi

- Polskie władze wiele razy ostrzegały przed warunkami atmosferycznymi zarówno stronę białoruską jak i cudzoziemców - podkreślił rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn, odnosząc się do nagrania, na którym widać leżących na śniegu migrantów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo granica Stanisław Żaryn Białoruś pogoda