X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Swiatłana Cichanouska

karpacz 2021 Cichanouska: żądamy natychmiastowego zwolnienia z więzienia Maryi Kalesnikawej i Maksima Znaka

Liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska w rocznicę aresztowania Maryi Kalesnikawej żądała zwolnienia jej oraz Maksima Znaka z aresztu. Oboje - Znak i Kalesnikawa - zostali w poniedziałek skazani przez reżim Alaksandara Łukaszenki na 11 i 10 lat więzienia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś polityka Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2021 Swiatłana Cichanouska Mińsk Aleksander Łukaszenka opozycja reżim

Rok od wyborów na Białorusi. Kłysiński: ten system jest bardzo agresywny

Właśnie mija rok od wyborów prezydenckich na Białorusi, których zwycięzcą tradycyjnie ogłoszono Aleksandra Łukaszenkę. Doprowadziło to do wielomiesięcznych protestów zwolenników opozycji i bezprecedensowych represji. - Władze są zdesperowane i zdecydowane, żeby zdusić każdy protest w zarodku - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Kamil Kłysiński z Ośrodka Studiów Wschodnich.
Zobacz więcej na temat:  Więcej świata Michał Strzałkowski Białoruś Aleksander Łukaszenka Swiatłana Cichanouska Kamil Kłysiński

"Bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze". Cichanouska uważa, że cena za nowe demonstracje byłaby zbyt wysoka

Rok po wyborach prezydenckich na Białorusi, uznanych przez opozycję za sfałszowane, i wybuchu protestów liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska oceniła, że obecnie cena za kontynuowanie masowych demonstracji ulicznych byłaby za wysoka.
Zobacz więcej na temat:  Swiatłana Cichanouska Białoruś Aleksander Łukaszenka opozycja demokratyczna protest areszt więźniowie polityczni ŚWIAT Europa

Polscy sportowcy wezmą udział w XVI Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio

89 reprezentantów w 12 dyscyplinach. Polski Komitet Paraolimpijski przedstawił skład reprezentacji na XVI Letnie Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio. O medale będzie walczyć 56 zawodników i 33 zawodniczki. Początek rywalizacji paraolimpijskiej 28 sierpnia.
Zobacz więcej na temat:  Stany Zjednoczone Białoruś Ministerstwo Obrony Narodowej paraolimpiada język polski NAUKA Ministerstwo Spraw Zagranicznych wojsko Swiatłana Cichanouska

Swiatłana Cichanouska w USA: wszyscy jesteśmy Kościuszką

Wszyscy, którzy wspierają teraz białoruski naród są Kościuszką - powiedziała w czwartek w Waszyngtonie liderka demokratycznej opozycji na Białorusi Swiatłana Cichanouska. Opozycjonistka złożyła tego dnia kwiaty pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki wspólnie z ambasadorami Polski i Litwy w USA. Obecna była również amerykańska ambasador na Białorusi.
Zobacz więcej na temat:  USA Swiatłana Cichanouska Białoruś Tadeusz Kościuszko

Są efekty wizyty Cichanouskiej w USA. Biały Dom zapowiada kontynuowanie sankcji wobec reżimu Łukaszenki

Po spotkaniu z liderką białoruskiej opozycji Swiatłaną Cichanouską w Białym Domu, doradca prezydenta Joe Bidena do spraw bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan zapowiedział kontynuowanie polityki sankcji wobec reżimu Alaksandra Łukaszenki. Podczas wizyty w Waszyngtonie opozycjonistka rozmawiała także z szefem amerykańskiej dyplomacji Antonym Blinkenem.
Zobacz więcej na temat:  Stany Zjednoczone Białoruś Swiatłana Cichanouska

Są efekty wizyty Cichanouski w USA. Biały Dom zapowiada kontynuowanie sankcji wobec reżimu Łukaszenki

Po spotkaniu z liderką białoruskiej opozycji Swiatłaną Cichanouską w Białym Domu, doradca prezydenta Joe Bidena do spraw bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan zapowiedział kontynuowanie polityki sankcji wobec reżimu Alaksandra Łukaszenki. Podczas wizyty w Waszyngtonie opozycjonistka rozmawiała także z szefem amerykańskiej dyplomacji Antonym Blinkenem.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT USA Białoruś Europa Wschodnia Ameryka Północna Swiatłana Cichanouska