X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Syria

Rosja wzmocni swój arsenał w rejonie Morza Śródziemnego

Rosja wzmocni swój arsenał w rejonie Morza Śródziemnego, ze szczególnym uwzględnieniem wybrzeży Syrii - podały rosyjskie media niezależne. Radio Echo Moskwy informuje o zaostrzającym się konflikcie zbrojnym między Moskwą i Ankarą. Turcja oskarżyła rosyjską armię o współudział w ostrzelaniu tureckich oddziałów wojskowych, co miało doprowadzić do śmierci co najmniej 33 żołnierzy. Rosja odrzuca oskarżenia. Obrońcy praw człowieka i państwa członkowskie NATO zarzucają Rosji wspieranie reżimu Baszara al-Asada i przeprowadzanie ataków bombowych, w których giną cywile.
Zobacz więcej na temat:  Rosja Turcja NATO Syria

Anna Wojtacha: rasowi korespondenci wojenni przestają być potrzebni

- Jest to zawód, który bardzo się zmienia. Teraz przekaz może zrobić każdy. Mamy media społecznościowe i np. kiedy była bardzo trudna sytuacja w Syrii i część dziennikarzy bała się tam wjeżdżać, a część po prostu nie miała jak, to ten przekaz zaczął się pojawiać od tzw. zwykłych ludzi, którzy byli na miejscu, kręcili relacje telefonami i wrzucali je do sieci - mówiła w "Pulsie świata" autorka książki "Ćpuny wojny. Tego nie zobaczysz w relacjach z frontu". 
Zobacz więcej na temat:  dziennikarstwo ŚWIAT Adrian Bąk Syria

Konflikt w Syrii. Zginęło ponad 50 żołnierzy, nie widać końca walk w Idlib

Międzynarodowe rozmowy nie wstrzymują ciężkich walk w północnej Syrii. Rosyjskie wojska zbombardowały pozycje rebeliantów w prowincji Idlib, a wspierająca opozycję Turcja odpowiedziała ogniem w innej części regionu. W syryjskim nalocie zginęło dwóch kolejnych żołnierzy z Turcji, a Ankara poinformowała, że w odwecie zabito 50 syryjskich wojskowych.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Syria Bliski Wschód Wojna w Syrii

Tragiczne skutki konfliktu w Syrii. Coraz więcej ofiar śmiertelnych

Co najmniej 300 cywilów zginęło w Syrii od początku roku - ogłosiła ONZ. Chodzi o osoby, które poniosły śmierć w czasie prowadzonej przez syryjskie i rosyjskie wojsko ofensywy w prowincji Idlib oraz w części prowincji Aleppo. Działania zbrojne na północy kraju sprawiły, że z domów uciekło co najmniej milion osób, a sytuacja na miejscu określana jest jako katastrofalna.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Azja Bliski Wschód Syria Wojna w Syrii