more_horiz
PR24 Portal
Section05
Sztafeta 4x400 m

HMŚ Belgrad: Kiełbasińska nie wystąpi z powodu COVID-19. "Nie da się biegać na najwyższym poziomie"

Specjalizująca się w biegu na 400 metrów Anna Kiełbasińska nie wystąpi na tegorocznych halowych MŚ w Belgradzie w dniach 18-20 marca. Zawodniczka poinformowała w niedzielę wieczorem, że od tygodnia nie trenuje, bo po mistrzostwach Polski, albo na nich, zachorowała na COVID-19. Wcześniej borykała się z kontuzją.
Zobacz więcej na temat:  Lekkoatletyka SPORT COVID-19 koronawirus Sztafeta 4x400 m Bieg 400m

66. PZLA Halowe MP w Toruniu: ostatni sprawdzian polskich lekkoatletów przed HMŚ w Belgradzie

Toruń będzie w weekend po raz kolejny gospodarzem PZLA Mistrzostw Polski. Najlepsi lekkoatleci w kraju zmierzą się krajowym czempionacie pod dachem po raz 66. Świetnie zapowiada się rywalizacja pań na dystansie 400 m, zmagania tyczkarzy, a także konkurs kulomiotów i zmagania najszybszych w Polsce sprinterek na 60 – z liderką światowych tabel Ewą Swobodą na czele.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka Toruń ewa swoboda konrad bukowiecki Piotr Lisek Justyna Święty-Ersetic Paweł Wojciechowski Skok o tyczce Pchnięcie kulą Sztafeta 4x400 m

TOKIO 2020 Święty-Ersetic skupia się na sztafecie. Rezygnuje ze startu

Justyna Święty-Ersetic zrezygnowała z udziału w biegu indywidualnym na 400 m podczas igrzysk w Tokio, ponieważ  zmagająca się ostatnio z urazem nogi lekkoatletka ma się skupić na występie w kobiecej sztafecie 4x400 m. Tę informację przekazał trener Aleksander Matusiński.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tokio 2020 Lekkoatletyka igrzyska olimpijskie Bieg 400m Justyna Święty-Ersetic igrzyska Sztafeta 4x400 m

TOKIO 2020 Mazurek Dąbrowskiego w Tokio. Polska sztafeta mieszana odebrała złote medale

Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic i Kajetan Duszyński, którzy pobiegli w finale, na Stadionie Olimpijskim w Tokio odebrali złote medale za sobotni triumf w sztafecie mieszanej 4x400 metrów. Po raz pierwszy na tegorocznych igrzyskach olimpijskich rozbrzmiał Mazurek Dąbrowskiego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tokio 2020 Lekkoatletyka Sztafeta 4x400 m Justyna Święty-Ersetic

TOKIO 2020 Mistrzowska sztafeta. Kiedy w Tokio zabrzmi polski hymn?

Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic i Kajetan Duszyński zostali mistrzami olimpijskimi w sztafecie mieszanej 4x400 m. Jeśli polscy kibice chcą zobaczyć na żywo moment, w którym Biało-Czerwoni odbiorą złote krążki, będą musieli wstać o wczesnych godzinach porannych. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT igrzyska olimpijskie igrzyska Tokio 2020 Sztafeta 4x400 m Lekkoatletyka Justyna Święty-Ersetic

TOKIO 2020 Zmiany w polskiej sztafecie. Święty-Ersetic wystąpi w finale

Dziewięć sztafet mieszanych 4x400 m wystąpi w sobotnim biegu finałowym igrzysk olimpijskich w Tokio - poinformowali organizatorzy igrzysk. Po proteście została przywrócona najpierw ekipa USA, a potem Niemiec. Polacy w piątek poprawili rekord Europy. W polskiej sztafecie dokonano trzech zmian.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tokio 2020 igrzyska olimpijskie Sztafeta 4x400 m Lekkoatletyka igrzyska Justyna Święty-Ersetic
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem