X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Szymon Hołownia

Hołownia w 2013 r. chwalił projekt zabraniający aborcji eugenicznej. Teraz... wspiera protesty

Szymon Hołownia wyraził swoje poparcie dla protestów, które wywołał wyrok Trybunału Konstytucyjnego, zakazujący aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby. Postawa b. kandydata na prezydenta jest sprzeczna z tym, co głosił on jeszcze w 2013 r.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA aborcja Warszawa protest Szymon Hołownia polityka Trybunał Konstytucyjny

TYLKO U NAS Hołownia zakłada partię polityczną. Politolog: chce działać szybciej od Trzaskowskiego

Lider stowarzyszenia Polska 2050 Szymon Hołownia zapowiedział założenie partii politycznej. Jej szefem ma zostać Michał Kobosko, były dziennikarz, a w ostatnich wyborach prezydenckich pełnomocnik wyborczy Szymona Hołowni. - Szymon Hołownia jest zainteresowany szybkim działaniem, które ma pokazać, że jest wierny tym, którzy na niego głosowali - mówi portalowi PolskieRadio24.pl politolog prof. Wawrzyniec Konarski.  
Zobacz więcej na temat:  Szymon Hołownia POLSKA Platforma Obywatelska koalicja obywatelska

"Turystyka religijna". Szymon Hołownia krytykuje Andrzeja Dudę za planowaną wizytę we Włoszech

- Mamy prezydenta, który w przyszłym tygodniu będzie uskuteczniał turystykę religijną za nasze pieniądze. (...) Znowu będzie na kolanach i tak naprawdę w ramach pełnienia swoich obowiązków publicznych będzie realizował swoje praktyki religijne, bo nie wiem, co miałaby wnieść w tej chwili w funkcjonowanie państwa wizyta w Watykanie - mówił Szymon Hołownia w nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych, komentując planowaną wizytę Andrzeja Dudy w Rzymie i Watykanie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polityka zagraniczna Polski Andrzej Duda prezydent Włochy Watykan Szymon Hołownia dyplomacja pandemia koronawirus

Prof. Ryba: negocjacje przeciąga każda ze stron

- Nie ma presji, bo nie ma wyborów ani innej nagłej sytuacji. Panowie sobie rozmawiają, negocjują i się targują. A to się przeciąga - wydaje się, że zbyt długo - stwierdził w Polskim Radiu 24 prof. Mieczysław Ryba z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Dyskusje liderów Zjednoczonej Prawicy dotyczą m.in. liczby ministerstw w rządzie Mateusza Morawieckiego.
Zobacz więcej na temat:  Sejm Prawo i Sprawiedliwość Mateusz Morawiecki Jarosław Kaczyński Szymon Hołownia zjednoczona prawica rekonstrukcja rządu

Marcin Kulasek: Gill-Piątek zdradziła lewicowych wyborców

- Trudno jest zrozumieć, że osoba o tak lewicowych poglądach odnajdzie się w jednej formacji z Romanem Giertychem i Szymonem Hołownią - mówił w Polskim Radiu 24 sekretarz generalny SLD i poseł Lewicy Marcin Kulasek. Posłanka Hanna Gill-Piątek zrezygnowała z członkostwa w klubie parlamentarnym Lewicy i wystąpiła z partii Wiosna.  Ma się związać z ruchem Polska 2050 założonym przez Szymona Hołownię.
Zobacz więcej na temat:  lewica SLD Wiosna Roberta Biedronia Szymon Hołownia Mierzeja Wiślana

"Postępujący proces rozkładu". Paweł Mucha o problemach parlamentarnej opozycji

- Widać akceptację Polaków dla prezydentury Andrzeja Dudy - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Mucha, komentując najnowsze sondaże poparcia społecznego dla polityków w Polsce. Wiceszef Kancelarii Prezydenta odniósł się też m. in. do próby utworzenia koła poselskiego przez Szymona Hołownię.
Zobacz więcej na temat:  prezydent Andrzej Duda Paweł Mucha rekonstrukcja rządu Forum Ekonomiczne 2020 Szymon Hołownia Platforma Obywatelska zjednoczona prawica lewica POLSKA kancelaria prezydenta Jerzy Jachowicz