X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
TVN

"Postać bez przyszłości, zostanie wchłonięty przez PO". Wojciech Reszczyński o Hołowni

- Ruch wywołany przez prezentera TVN Szymona Hołownię, zostanie prawdopodobnie skonsumowany przez PO. Tak też było w przypadku Janusza Palikota, czy Ryszarda Petru - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta Wojciech Reszczyński. Gośćmi audycji byli też: Sławomir Jastrzębowski, ekspert do spraw wizerunku i Andrzej Rafał Potocki z "Sieci".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Szymon Hołownia Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska PiS TVN WSI

Wyproszenie Jacka Żalka z TVN. Publicysta: absolutny skandal dziennikarski

- To, w jaki sposób stacja TVN postąpiła z Jackiem Żalkiem, jest skrajnym opowiedzeniem się po stronie ekstremalnej ideologii - powiedział Bogumił Łoziński, publicysta "Gościa Niedzielnego", który odniósł się do wydarzenia, jakie miało miejsce w czasie programu komercyjnej stacji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Magdalena Złotnicka Bogumił Łoziński Jacek Żalek TVN LGBT wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020

"To nie dziennikarstwo, to zaangażowanie polityczne". Jacek Żalek o wyproszeniu z TVN

- Program nie pozostawia złudzeń, że to nie dziennikarstwo tylko przejaw zaangażowania politycznego. TVN od dawna uchodzi za największą opozycyjną partię polityczną w Polsce. Szkoda, że w TVN język propagandy wyparł język dialogu i poszukiwania prawdy - mówił w rozmowie z Onetem Jacek Żalek, komentując przerwane przez Katarzynę Kolendę-Zaleską "Fakty po Faktach", których był gościem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jacek Żalek polityka LGBT TVN

Wojciech Hermeliński: rozstrzygnięcie PKW bardzo dobre i zgodne z prawem

Bardzo dobre rozstrzygnięcie PKW, jestem spokojniejszy. Liczę na to, że teraz uda się przygotować dobre prawo, które będzie podstawą do wyborów prezydenckich - oświadczył w TVN24 były szef Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce Państwowa Komisja Wyborcza Wojciech Hermeliński TVN kampania wyborcza

Piotr Woyciechowski: plan Balcerowicza doprowadził do powstania półoligarchicznego układu

- Przedstawiciele Zjednoczonej Prawicy, obozu niepodległościowego, będą przypominali opinii publicznej, jakie są korzenie pewnych grup biznesowych i jakie pełnią one funkcje na rzecz opozycji, która nie respektuje demokratycznych wyborów społeczeństwa polskiego - powiedział Piotr Woyciechowski, ekspert ds. służb specjalnych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Michał Rachoń Piotr Woyciechowski polityka TVN