X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Tadeusz Kościński

Sejm debatował nad przyszłorocznym budżetem. Kościński: jest skrojony pod walkę z koronawirusem

Ponad 3 godziny trwała debata nad projektem budżetu na 2021 r. Zakłada on, że deficyt w przyszłym roku może sięgnąć 82,3 mld zł. Według rządu budżet jest "skrojony pod dalszą walkę z koronawirusem". Opozycja krytykowała nadmierne zadłużenie i brak wystarczających środków na ochronę zdrowia.
Zobacz więcej na temat:  budżet Sejm ustawa Ministerstwo Finansów pkb Tadeusz Kościński GOSPODARKA

Polski minister finansów jednym z kandydatów na szefa EBOiR. Wybory w czwartek

Polski minister finansów Tadeusz Kościński oraz Odile Renaud Basso, dyrektor generalna we francuskim ministerstwie gospodarki i finansów, są jedynymi kandydatami w czwartkowych wyborach nowego prezesa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Trzeci z kandydatów, były minister gospodarki Włoch Pier Carlo Padoan wycofał się z ubiegania o to stanowisko - podał Reuters, powołując się na źródła, choć jego rezygnacja nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona.
Zobacz więcej na temat:  Tadeusz Kościński Londyn ŚWIAT GOSPODARKA

Agencja S&P mimo kryzysu utrzymuje raiting Polski. Minister finansów: działania rządu przynoszą efekty

- Utrzymanie przez agencję S&P oceny ratingowej Polski na dotychczasowym poziomie z perspektywą stabilną to kolejny sygnał, który pokazuje, że prowadzona przez rząd przed wybuchem pandemii polityka gospodarcza i działania antykryzysowe, przynoszą efekty - ocenił w piątkowym komunikacie minister finansów Tadeusz Kościński.
Zobacz więcej na temat:  Tadeusz Kościński Ministerstwo Finansów GOSPODARKA POLSKA pkb

Minister finansów: podział obciążeń przy reformie finansowania budżetu UE musi być sprawiedliwy

Popieramy reformę systemu finansowania budżetu UE, jeśli nowe środki będą oparte o sprawiedliwy podział obciążeń uwzględniający poziom zamożności poszczególnych państw - powiedział cytowany w piątek na Twitterze Ministerstwa Finansów szef tego resortu Tadeusz Kościński.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Ministerstwo Finansów Tadeusz Kościński Berlin Niemcy finanse budżet ue budżet unijny Rada Unii Europejskiej

Minister finansów: ryzyko tzw. lockdownu jest absolutnie minimalne

- Będziemy robić wszystko, aby pomóc naszym obywatelom, ale teraz w porównaniu do pierwszego etapu pandemii dużo się zmieni. Ryzyko ogólne, czyli tzw. lockdown, jest absolutnie minimalne - powiedział w Polskim Radiu 24 Tadeusz Kościński, minister finansów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Forum Ekonomiczne 2020 Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2020 Ministerstwo Finansów GOSPODARKA Koronawirus w Polsce społeczeństwo finanse finanse publiczne Tadeusz Kościński Adrian Klarenbach Polskie Radio 24

"Grupa Wyszehradzka silna jak nigdy". Premier o deklaracji V4 podpisanej w Warszawie

Premier Mateusz Morawiecki podziękował szefom rządów Czech, Węgier i Słowacji za wsparcie i współpracę w ramach Grupy Wyszehradzkiej. W piątek w Warszawie ministrowie finansów z krajów V4 podpisali wspólną deklarację zapewniającą współpracę w dziedzinach takich jak: podatki, zmiany klimatyczne i walka z praniem brudnych pieniędzy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polityka zagraniczna Polski finanse grupa wyszehradzka Mateusz Morawiecki Wyszehrad Tadeusz Kościński Ministerstwo Finansów

Grupa Wyszehradzka zacieśnia gospodarcze więzi. Jest wspólna deklaracja o współpracy

Polska będzie kontynuowała współpracę gospodarczą z Czechami, Słowacją i Węgrami. To zakłada wspólna deklaracja, którą podpisali dziś w Warszawie ministrowie finansów z krajów Grupy Wyszehradzkiej. Porozumienie ma zapewnić współpracę krajów grupy V4 w dziedzinach takich jak: podatki, zmiany klimatyczne i walka z praniem brudnych pieniędzy.
Zobacz więcej na temat:  grupa wyszehradzka POLSKA Tadeusz Kościński finanse