more_horiz
PR24 Portal
Section05
Tarnów

Familijny Piknik Lata z Radiem. Fantastyczna zabawa ze słuchaczami w Tarnowie [ZOBACZ WIDEO]

Podczas wakacyjnej trasy "Lata z Radiem" odwiedzamy polskie miasta i bawimy się na Familijnych Piknikach. Pierwszym przystankiem tegorocznych spotkań ze słuchaczami Programu 1 Polskiego Radia był Tarnów. Fantastyczna atmosfera, wspólna zabawa z całymi rodzinami i świetna pogoda. Tak było w wielkim skrócie. Sprawdź, co działo się na pierwszym Familijnym Pikniku Lata z Radiem.
Zobacz więcej na temat:  Tarnów Lato z Radiem rodzina zabawa

Spotkajmy się na Familijnym Pikniku. W najbliższą sobotę: Uniejów

W każdą letnią sobotę zapraszamy na Familijny Piknik "Lata z Radiem". Już cieszymy się na kolejne spotkania ze słuchaczami. Zapraszamy nie tylko do słuchania, ale i obejrzenia "na żywo" najpopularniejszej radiowej audycji. Za nami pierwsze familijne spotkanie ze słuchaczami, w Tarnowie.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem warsztaty Roman Czejarek Sława Bieńczycka dzieci zabawa Tarnów Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce

"Tarnów jest wspaniały". Piotr Galus o wspólnej gimnastyce na Familijnym Pikniku

- Czuję się zaszczycony, że tarnowianie przyszli poćwiczyć ze mną i w końcu po tych dwóch latach w zamknięciu, kiedy wszyscy ćwiczyliśmy w domach, możemy spotkać się na Rynku i wspólnie zrobić gimnastykę - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Piotr Galus, który zachęcał uczestników Familijnego Pikniku Lata z Radiem w Tarnowie do aktywności fizycznej.
Zobacz więcej na temat:  Tarnów Lato z Radiem rodzina zabawa

"Nieudana audycja" w Tarnowie. A może jednak udana"? [ZOBACZ WIDEO]

Podczas Familijnego Pikniku w Tarnowie młodzi słuchacze mogli wziąć udział w "Nieudanej audycji" dziecięcej stacji. - Pomyśleliśmy, że stworzymy audycję plenerową, która będzie pewnym przekrojem naszej codziennej pracy przez siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Zbyszek Kozłowski z Polskiego Radia Dzieciom. Czy udało się?
Zobacz więcej na temat:  Tarnów Lato z Radiem rodzina zabawa

"Lato z Radiem" z wizytą w Tarnowie. Miasto, które tętni historią

Co Tarnów ma wspólnego z Węgrami? Dlaczego to miasto do dziś wspomina króla Władysława Łokietka? Z jakiego powodu w budynku tarnowskiego dworca kolejowego znajdują się fragmenty "Panoramy siedmiogrodzkiej" oraz czym zajmowało się Bractwo Kurkowe? "Lato z Radiem" wyruszyło do malowniczej Małopolski, żeby odnaleźć odpowiedzi na te pytania.
Zobacz więcej na temat:  Roman Czejarek Sława Bieńczycka Tarnów Lato z Radiem

Od Jakuszyc po Czarną Hańczę. "Lato z Radiem" znów rusza w Polskę!

"Lato z Radiem" to nie tylko doskonała muzyka i konkursy. To również podróże po Polsce. To setki tysięcy przejechanych kilometrów, mnóstwo miejsc wartych odwiedzenia. Również w tym roku, nasi reporterzy ruszą w trasę i odkryją przed słuchaczami uroki Polski.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce Anna Dymna podróże Jerzy Skoczylas Ryszard Rynkowski Tarnów Kraków

Pierwszy transport do Auschwitz. Jaką trasą szli przez Tarnów polscy więźniowie?

14 czerwca 1940 roku trasa pochodu 728 mężczyzn pod eskortą niemieckich żołnierzy wiodła przez ścisłe centrum miasta. Dzień przed transportem przeniesiono ich z miejscowego więzienia do budynku żydowskiej łaźni, gdzie poddano ich dezynfekcji. Tam też spędzili ostatnią noc przed transportem.
Zobacz więcej na temat:  II wojna światowa Niemcy III Rzesza Auschwitz niemieckie nazistowskie obozy koncentracyjne Holokaust Żydzi Tarnów

Trwa 36. Tarnowska Nagroda Filmowa. O Grand Prix walczy 12 polskich produkcji

Trwa 36. Tarnowska Nagroda Filmowa. W dniach 27 maja - 4 czerwca w jednym z najstarszych działających polskich kin, czyli otwartym w 1913 roku tarnowskim Marzeniu, o nagrody publiczności i gremiów jurorskich walczy 12 pełnometrażowych filmów wyprodukowanych w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. O Konkursie Głównym Festiwalu oraz wydarzeniach towarzyszących w audycji "Fajny film" opowiedział dyrektor wydarzenia Tomasz Kapturkiewicz.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA FILM Ryszard Jaźwiński Trójka festiwal filmowy Tarnów kino film polski
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem