X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Tomasz Grodzki

Włodzimierz Bernacki: PO pokazuje, że będzie kontestować wybór Andrzeja Dudy

- To pokazuje, że tak naprawdę ze strony Platformy Obywatelskiej mamy do czynienia z kontestowaniem tego, że oto prezydent Andrzej Duda uzyskał największą liczbę głosów i póki co wszystko wskazuje na to, że będzie pełnił kadencję przez kolejne pięć lat - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Włodzimierz Bernacki, senator PiS-u. W ten sposób odniósł się do nieobecności Tomasza Grodzkiego na uroczystości wręczenia uchwały PKW o wyborze prezydentowi Andrzejowi Dudzie.
Zobacz więcej na temat:  Adrian Klarenbach Polskie Radio 24 POLSKA polityka PiS Senat Sąd Najwyższy wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Tomasz Grodzki Zamek Królewski

Bon turystyczny. Ekspert mówi o teście dla opozycji i pułapce na kandydata KO

- Ustawa o bonie turystycznym będzie testem dla opozycji na współpracę między rządzącą większością z PiS a ewentualnym prezydentem Rafałem Trzaskowskim - mówi portalowi PolskieRadio24.pl dr Bartłomiej Biskup, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego. W ocenie eksperta z powodu postawy marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego może on zostać oblany przez opozycję, co zaszkodzi kampanii kandydata Koalicji Obywatelskiej.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Tomasz Grodzki Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Marek Pęk

"Apeluję, by Grodzki pochylił się nad losem Polaków". Pęk o tempie prac Senatu

- Apeluję do marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, aby zszedł ze swojego piedestału trzeciej osoby w państwie i pochylił się nad losem zwykłych Polaków - podkreślił wicemarszałek Senatu Marek Pęk (PiS), zwracając uwagę na przeciągające się prace w Senacie m.in. nad dodatkiem solidarnościowym.
Zobacz więcej na temat:  pomoc społeczna Dodatek solidarnościowy Marek Pęk Tomasz Grodzki Senat polityka POLSKA

"Jarosław Kaczyński jest skupiony na realizacji celów". Michał Moskal o współpracy z prezesem PiS

- Był moment, że ograniczyliśmy liczbę osób pracujących w biurze PiS przy ul. Nowogrodzkiej (…). W tym momencie staramy się jednak pracować na pełnych obrotach - przed nami kampania wyborcza - powiedział w Polskim Radiu 24 Michał Moskal, dyrektor biura prezydialnego PiS, współpracownik Jarosława Kaczyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia GOSPODARKA wybory prezydenckie 2020 Radosław Fogiel Tomasz Grodzki Senat Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Prawo i Sprawiedliwość

"Andrzej Duda ma bardzo wiele atutów". Dr Krzysztof Karnkowski o wyborach prezydenckich

- Optymizm nie zastąpi Andrzejowi Dudzie wygranej w wyborach prezydenckich. Potrzebna jest mobilizacja i pomysł na kampanię - stwierdził dr Krzysztof Karnkowski, socjolog i publicysta. - Urzędujący prezydent ma bardzo wiele atutów, które musi wykorzystać - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia GOSPODARKA wybory prezydenckie 2020 Radosław Fogiel Tomasz Grodzki Senat Andrzej Duda Rafał Trzaskowski

Krasnodębski: politycy KO chcieliby, żeby Grodzki był prezydentem bez wyborów

- Wydaje mi się, że politycy KO ulegają tego rodzaju sugestii, że w zasadzie nie potrzeba żadnych wyborów i dobrze by było, żeby pan marszałek Grodzki został prezydentem Polski. Otóż nie ma to nic wspólnego z prawdziwą demokracją - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS i socjolog.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Zdzisław Krasnodębski Tadeusz Płużański POLSKA polityka Tomasz Grodzki Senat