X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Tomasz Grodzki

"Gwarantuje bezpieczeństwo wyborów". Włodzimierz Bernacki o głosowaniu korespondencyjnym

- Nie ma bardziej demokratycznej formy uczestnictwa w procedurze wyboru niż głosowanie korespondencyjne. Komisje liczące głosy będą się składały z przedstawicieli wszystkich ugrupowań politycznych, a każdy głos będzie potwierdzony oświadczeniem woli - powiedział Włodzimierz Bernacki, senator Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Adrian Klarenbach wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce głosowanie korespondencyjne Senat Tomasz Grodzki marszałek senatu

"Na rozpatrzenie ustawy Senat wykorzysta zapewne 30 dni". Grodzki ws. głosowania korespondencyjnego

- Pracując nad ustawą stanowiącą, że wybory prezydenckie 2020 r. odbędą się w trybie głosowania korespondencyjnego, Senat zasięgnie opinii RPO, PKW i Sądu Najwyższego - poinformował marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Ocenił, że na rozpatrzenie ustawy Senat wykorzysta zapewne 30 dni. Uchwalona ustawa trafiła już do izby wyższej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA głosowanie korespondencyjne wybory prezydenckie 2020 Senat polityka Tomasz Grodzki

Grodzki: chcemy przyjęcia "tarczy antykryzysowej" bez przepisów wyborczych

- Rozmawiałem z panem prezydentem i obiecałem mu, że Senat zrobi wszystko, aby elementy zdrowotne, gospodarcze, społeczne, samorządowe trafiły na jego biurko jeszcze w marcu - powiedział Tomasz Grodzki. - Uważamy stanowczo, iż nie powinniśmy się zajmować w obecnej chwili żadnymi aspektami ani kampanii wyborczej, ani samych wyborów - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA tarcza antykryzysowa Tomasz Grodzki Koronawirus w Polsce Senat

Prezydent: "tarcza antykryzysowa" powinna trafić do podpisu przed 1 kwietnia

- Rozmawiałem dziś z marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim. Zgodziliśmy się, że tzw. tarcza antykryzysowa powinna przyjść do podpisu prezydenta przed 1 kwietnia. Bardzo bym chciał, żeby tak się stało, ten pakiet ustaw musi jak najszybciej zacząć działać - mówił prezydent Andrzej Duda.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus zdrowie choroby zakaźne POLSKA Senat wybory prezydenckie 2020 Tomasz Grodzki Andrzej Duda

Wróblewski: marszałek Grodzki jest pozbawiony talentu politycznego i ma same wpadki

- Marszałek Grodzki robi błąd. On by też mógł być wyniesiony politycznie, jak na trampolinie, na skutek sytuacji, jaką mamy. Ale to jest człowiek absolutnie niemyślący w kategoriach politycznych - mówił w Polskim Radiu 24 politolog Artur Wróblewski z Uczelni Łazarskiego. Gośćmi "Debaty w PR24" byli także publicyści: Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej Codziennie" i Karol Gac z "Do Rzeczy".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka opozycja Senat Tomasz Grodzki marszałek senatu Koronawirus w Polsce koronawirus Polskie Radio 24 Jerzy Jachowicz Jacek Liziniewicz Karol Gac Artur Wróblewski

Tomasz Grodzki: po posiedzeniu Sejmu, dodatkowe, pilne posiedzenie Senatu

- Po posiedzeniu Sejmu, w przyszłym tygodniu odbędzie się dodatkowe, pilne posiedzenie Senatu po to, aby jak najszybciej uchwalić przepisy, które spowodują, że łatwiej nam wszystkim będzie pokonać epidemię koronawirusa - napisał w środę na Twitterze marszałek Senatu Tomasz Grodzki.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus pandemia Unia Europejska Komisja Europejska Koronawirus w Polsce Senat Tomasz Grodzki POLSKA