more_horiz
PR24 Portal
Section05
Tomasz Miara

59. KFPP w Opolu za nami. Trójka i Jedynka były na miejscu!

W dniach od 17 do 20 czerwca Telewizja Polska zaprosiła na największą scenę muzyczną w Polsce, czyli 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Za nami cztery dni wyśmienitej zabawy, jubileusze, ulubieni artyści, dobrze znane i nowe przeboje, przegląd sceny alternatywnej. Na miejscu nie mogło zabraknąć radiowej Trójki i Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Opole muzyka hp Łukasz Ciechański Piotr Firan Tomasz Miara premiera

"LPT po godzinach" z opolskiego Rynku. Tomasz Kammel gościem Trójki

W piątek wystartował 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Program 3 Polskiego Radia jest na miejscu. Trójkowi dziennikarze rozmawiali z gośćmi, opowiadali o Opolu, informowali słuchaczy o wydarzeniach festiwalowych. Podobnie było w sobotnie przedpołudnie - z opolskiego Rynku audycję "LPT po godzinach" poprowadził Tomasz Miara, którego gościem był Tomasz Kammel. 
Zobacz więcej na temat:  Opole 2022 Tomasz Miara Trójka

Wojtek Cugowski. Ostatnie szlify przed koncertem w Opolu

Wojtek Cugowski w Opolu czuje się doskonale, choć 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki go zaskoczył. – Okazuje się, że trzeba grać trzyminutowe wersje piosenek, a nasza w oryginale ma 3 minuty 45 sekund. Skróciliśmy dwie części, ale wszystkie fragmenty są zachowane i będzie można je usłyszeć – zapowiada muzyk, który wystąpi na sobotnim koncercie "Premiery".
Zobacz więcej na temat:  Trójka Tomasz Miara Łukasz Ciechański MUZYKA Opole Wojtek Cugowski Opole 2022

Lista przebojów Trójki. Wyniki głosowania zaskakują? Sprawdź!

Przed tygodniem na miejscu pierwszym notowania zadebiutowała nowość – Damian Ukeje "Zjednoczone Stany". Po upływie siedmiu dni głosami słuchaczy Trójki utwór, zapowiadający nowy album artysty, utrzymał swoją pozycję. Tekst do piosenki "Zjednoczone stany" napisał Marcin Zegadło, przyjaciel Damiana Ukeje. On sam natomiast, do spółki z Filipem Jurczyszynem, jest autorem muzyki. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Łukasz Ciechański Tomasz Miara MUZYKA Lista Przebojów Trójki

31 maja to Światowy Dzień Bez Tytoniu. Palenie szkodzi nie tylko ludziom

31 maja obchodzimy Światowy Dzień Bez Tytoniu. Papierosy w Polsce pali 9 milionów osób. Wśród mężczyzn palenie to pierwsza najważniejsza przyczyna zgonów. O sposobach przeciwdziałania skutkom stosowania produktów tytoniowych dyskutowano podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Centrum Prasowym PAP, z inicjatywy przedstawicielstwa WHO w Polsce, we współpracy z Narodowym Instytutem Onkologii, Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego oraz Uniwersytetem Jagiellońskim.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Tomasz Miara papierosy nałóg zdrowie nowotwory WHO lekarz onkologia Uniwersytet Jagielloński Ministerstwo Zdrowia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem