X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Tomasz Siemoniak

"Może Donaldowi Tuskowi szkoda, że nie został zaproszony". Marian Kowalski o imprezie urodzinowej Roberta Mazurka

- Donald Tusk prezentuje się jako sportowiec, prowadzący zdrowy styl życia, a na tej imprezie jakiś alkohol był pewnie spożywany, w związku z tym on musi wyciągnąć konsekwencje, a może Tuskowi po prostu szkoda, że nie został zaproszony - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Marian Kowalski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Donald Tusk Platforma Obywatelska Borys Budka Tomasz Siemoniak Robert Mazurek Marian Kowalski Michał Rachoń

"Nie przyznają się do nich, a to powinno być naturalne". Sakiewicz o nieformalnych rozmowach polityków

- Politycy powinni się nieformalnie spotykać, powinni ze sobą rozmawiać. Na tym polega nasza cywilizacja. Problem polega na tym, że politycy się do tego nie przyznają, a powinno być to naturalne, że nawet jeśli się ostro zwalczają, to od czasu do czasu ze sobą rozmawiają - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie". Gośćmi audycji "Debata poranka" byli także Agaton Koziński z "Wszystko Co Najważniejsze" i Tomasz Pietryga z "Rzeczpospolitej".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Donald Tusk Borys Budka Tomasz Siemoniak Robert Mazurek

Kary za zabawę na urodzinach Mazurka. Siemoniak i Budka oddali się do dyspozycji szefa PO

- Donald Tusk wezwał na rozmowę Borysa Budkę i Tomasza Siemoniaka w związku z niezachowaniem należytych standardów, jakich oczekuje się od wiceprzewodniczących PO. Obaj oddali się do dyspozycji szefa PO - poinformował rzecznik PO Jan Grabiec. Decyzje w ich sprawie podejmie zarząd PO - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Robert Mazurek Borys Budka Tomasz Siemoniak

Siemoniak o sporze z KE: istotą nie są relacje z Unią, ale sytuacja sądownictwa

- Zmiany w sądownictwie, które podejmuje ekipa rządząca, robią wrażenie pozorowanych. Obywatele nie mają żadnych zysków z tej pseudoreformy, a mogą bardzo wiele stracić, wszystko wskazuje na to, że przez te działania fundusze europejskie mogą być zagrożone - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Siemoniak (Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Platforma Obywatelska Polska w Unii Europejskiej Komisja Europejska Prawo i Sprawiedliwość Tomasz Siemoniak

"Większość nie była problemem dla PiS-u". Siemoniak o głosowaniu nad stanem wyjątkowym

- Uzyskanie większości dla PiS-u nie było problemem w tej kwestii, ale podkreślam w tej kwestii. Pamiętamy głosowania sprzed kilku tygodni, które PiS przegrywał i w sposób dość żenujący doprowadzał do powtórzenia przegranych głosowań - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Tomasz Siemoniak (poseł Platformy Obywatelskiej).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Tomasz Siemoniak Platforma Obywatelska koalicja obywatelska stan nadzwyczajny polityka bezpieczeństwo Sejm

"Nie mam powodu, by rozmawiać z juhasem". Skandaliczna odpowiedź polityka KO na pytanie dziennikarza TVP Info

- Proszę wybaczyć, ale mówiąc trochę po góralsku, za dwa dni będziemy rozmawiać z gazdą, więc nie mam powodu, by rozmawiać z juhasem - powiedział były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz, w odpowiedzi na pytanie dziennikarza TVP Info o plany opozycji dot. działania na polsko-białoruskiej granicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radosław Sikorski Tomasz Siemoniak Bartłomiej Sienkiewicz polityka Platforma Obywatelska koalicja obywatelska

Siemoniak: wprowadzenie stanu wyjątkowego to przyznanie się do bezradności

– Jeśli sytuacja na granicy jest aż tak dramatyczna, że wymaga stanu wyjątkowego, to dlaczego prezydent Andrzej Duda od dwa dni analizuje ten wniosek? Polityczne intencje rządu są bardzo wyraźne – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Białoruś granica migracja Tomasz Siemoniak Platforma Obywatelska Bartłomiej Graczak

"Gowin musi teraz szukać trzeciej drogi". Siemoniak o odwołaniu wicepremiera

- Fakt wyrzucenia Jarosława Gowina jest znaczący, na pewno nastąpił koniec koalicji. Gowin jest politykiem, który jeszcze odegra ważną rolę, ale musi szukać trzeciej drogi, nie ma prostego powrotu do PO - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Gowin polityka Porozumienie Jarosława Gowina zjednoczona prawica Tomasz Siemoniak Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Eliza Olczyk Polskie Radio 24

Siemoniak: w działaniach TK oraz wypowiedziach polityków widać tendencję do rozluźniania związku z UE

- Widzę tendencję do rozluźniania związku z Unią Europejską, do kwestionowania członkostwa. Czasem są to działania formalne - jak kierunek, w którym zmierza tzw. Trybunał Konstytucyjny, a czasem wypowiedzi polskich polityków - podkreślił w Polskim Radiu 24 Tomasz Siemoniak, poseł Platformy Obywatelskiej. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Platforma Obywatelska Tomasz Siemoniak Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej

Media: 8 tysięcy zł miesięcznie od PO dla twórcy portalu SokzBuraka. Poseł Platformy nic nie wie

Media ujawniły, że twórca SokuzBuraka dostaje regularne przelewy z Platformy Obywatelskiej. - On dostaje pieniądze i od was i od Trzaskowskiego z miejskiej kasy - zauważył dziennikarz RMF FM. - Nie wiem nic na ten temat - odpowiedział Tomasz Siemoniak, wiceszef PO. Polityk odniósł się również do sprawy zbierania podpisów za likwidacją TVP Info. Przyznał, że osobiście pod tym projektem nie udało mu się jeszcze zebrać ani jednego podpisu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Platforma Obywatelska Tomasz Siemoniak Rafał Trzaskowski Borys Budka

"Polska powinna mobilizować Zachód do stanowczych reakcji". Tomasz Siemoniak o konflikcie Rosja-Ukraina

- Sytuacja jest poważna i pokazuje, że Rosja używa środków wojskowych do prowadzenia polityki. Nie zamierza przestrzegać prawa międzynarodowego, nadal myśli kategoriami odtwarzania swoich wpływów z epoki ZSRR - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Siemoniak (Platforma Obywatelska).
Zobacz więcej na temat:  polityka Polskie Radio 24 ŚWIAT Rosja Władimir Putin Ukraina wojna na Ukrainie USA Tomasz Siemoniak Eliza Olczyk Europa