more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ula Kaczyńska

41. Festiwal Piknik Country i Folk. "W Mrągowie będą działy się niezwykłe rzeczy"

Startuje 41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie. - Muzyka country zmienia się i te koncerty będą symbolem tych zmian. To nie tylko stare, dobre country, ale również współczesność - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Sztompke. Jedną z największych gwiazd Festiwalu będzie Karolina Lizer, która gościła w "Muzycznej Jedynce".
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska Paweł Sztompke Marcin Kusy Jerzy Głuszyk Mrągowo Festiwal Piknik Country i Folk country Karolina Lizer Agata Karczewska The Girls

Pierwszy singiel zespołu KiM i nowa płyta. "Chcielibyśmy ją wydać jak najszybciej"

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał ich pierwszy singiel pt. "Może", a już teraz zespół KiM zapowiada premierę nowej płyty. - Materiał mamy prawie gotowy. Bardzo chciałbym jak najszybciej wydać płytę, mam nadzieję, że uda się to zrobić jeszcze w tym roku - mówi na antenie Programu 1 Polskiego Radia Jacek Chrzanowski, członek zespołu KiM. 
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska piosenka płyta zespół Hey

Joanna Longić: gotowymi piosenkami chce jak najszybciej podzielić się ze światem

- Mam w sobie taką niecierpliwość, gdy mam gotowych 10 lub 12 utworów, to chciałabym jak najszybciej podzielić się nimi ze światem, gdyż chodzi o to, żeby ludzie mogli słuchać, żeby mieć radość i pocieszenie, coś poznawali i dowiedzieli się czegoś nowego - mówi w "Muzycznej Jedynce" Joanna Longić. 
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska album piosenka wiersze polska piosenka