X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
W POLSKIM RADIU

Festiwal "Dwa Teatry" już we wrześniu w Zamościu!

W dniach 17-20 września 2021 r. w Zamościu odbędzie się XX Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry 2021". We wtorek 3 sierpnia organizatorzy Festiwalu – Polskie Radio, TVP i miasto gospodarz - podpisali w Zamościu porozumienie o współpracy. W programie wydarzenia znajdzie się m.in. konkurs słuchowisk radiowych dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA TEATR Agnieszka Kamińska Dwa Teatry Teatr Polskiego Radia Teatr Telewizji społeczeństwo W POLSKIM RADIU

Godzina W po 77 latach w Warszawie

Polskie Radio aktywnie włącza się w obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wszystkie anteny publicznego nadawcy przygotowały szereg unikatowych materiałów, zawierających m.in. archiwalne nagrania oraz rozmowy z ekspertami i historykami. 1 sierpnia z radioodbiorników popłynęły dźwięki powstańczych pieśni oraz wspomnienia tych, którzy w 1944 roku bohatersko walczyli o wolną Polskę. Punktualnie o 17 - łączyliśmy się w Godzinie W i transmitowaliśmy obraz z Warszawy. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Polskie Radio Powstanie Warszawskie

"Relacje na żywo, pieśni powstańcze". Agnieszka Kamińska o obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego w Polskim Radiu

- 1 sierpnia oraz w kolejnych dniach w Polskim Radiu usłyszeć będzie można wypowiedzi uczestników walk, pochodzące z bogatych Archiwów Polskiego Radia. Planowane są relacje na żywo z obchodów uroczystości państwowych, rozmowy z wyjątkowymi gośćmi - ekspertami, historykami, autorami publikacji i opracowań o tematyce powstańczej - mówi prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Powstanie Warszawskie Warszawa rocznica W POLSKIM RADIU Polskie Radio Agnieszka Kamińska

"Nie sądziłem, że takie coś mi się przydarzy". Andrzej Dąbrowski o nowej piosence

- Tekst piękny, piosenka znana, spopularyzowana na całym świecie. Dodatkowo Piotr Baron powiedział, że jego kwintet jazzowy i orkiestra Sinfonia Iuventus będą do mojej dyspozycji. Niesamowite, nie sądziłem, że takie coś mi się w życiu przydarzy - opowiadał w Polskim Radiu 24 piosenkarz Andrzej Dąbrowski. 
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Dąbrowski Maja Kluczyńska MUZYKA muzyka rozrywkowa W POLSKIM RADIU Agencja Muzyczna

Historia, sport i muzyka. Polskie Radio na niedzielę

Niedziela w Polskim Radiu pod znakiem pamięci o 77 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Audycje specjalne - koncerty, słuchowiska i wywiady - we wszystkich antenach Polskiego Radia. Z tej też okazji specjalny koncert i słuchowisko na podstawie życiorysu i twórczości Baczyńskiego w Trójce. Nie zabraknie także najnowszych wieści z Igrzysk Olimpijskich - specjalne relacje w Jedynce, Trójce i w Polskim Radiu 24. Sprawdź nasze propozycje! 
Zobacz więcej na temat:  #zostańwdomu W POLSKIM RADIU