more_horiz
PR24 Portal
Section05
Włodzimierz Czarzasty

Zobacz wideo Czarzasty: w tej chwili brakuje miliona mieszkań na rynku pierwotnym i miliona na wtórnym

– W tej chwili młode pokolenie do 30 roku życia w 60 proc. mieszka w Polsce z rodzicami. W innych krajach europejskich jest to na poziomie 4 proc. – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu i poseł Nowej Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka lewica Włodzimierz Czarzasty Beata Michniewicz Trójka mieszkania na wynajem mieszkania społeczeństwo

Opozycja podzielona ws. startu w wyborach. Telus: kłócą się o listy, a programowo nie mają nic do zaproponowania

Wraca temat wspólnych list opozycji w wyborach parlamentarnych. Lider PO Donald Tusk chciałby, aby wszystkie formacje wystartowały pod jednym szyldem. Pomysł ten nie podoba się jednak pozostałym partiom opozycyjnym. - Kłócą się o listy, a programowo jak zwykle nie mają nic do zaproponowania Polakom - mówi portalowi PolskieRadio24.pl poseł PiS Robert Telus. 
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk Włodzimierz Czarzasty Władysław Kosiniak-Kamysz lewica PSL Platforma Obywatelska Szymon Hołownia

Nowe informacje ws. Zgromadzenia Narodowego. Głos zabierze Joe Biden

Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty (Lewica) przekazał Polskiej Agencji Prasowej, że Zgromadzenie Narodowe odbędzie się w piątek o godz. 16. Weźmie w nim udział sekretarz generalny NATO, a prezydent USA Joe Biden wygłosi przemówienie za pośrednictwem łącza wideo.
Zobacz więcej na temat:  wojna 2022 polityka służby i bezpieczeństwo Włodzimierz Czarzasty Sejm Senat POLSKA NATO Jens Stoltenberg Joe Biden

Robert Kwiatkowski zdradził powody odejścia z Lewicy. "Miarka się przebrała"

- Mówiąc w dużym skrócie: miarka się przebrała. Liczba zachowań, które definiuję jako niedemokratyczne - zawieszanie ludzi podczas głosowania, zawieszenie zarządu. Przez to uznaliśmy, że nie ma dla nas miejsca w partii niedemokratycznej - powiedział w Programie 3 Polskiego Radia o powodach odejścia z Nowej Lewicy Robert Kwiatkowski, członek nowego koła parlamentarnego PPS.
Zobacz więcej na temat:  PPS Nowa Lewica Sejm partie polityczne Włodzimierz Czarzasty lewica Bartłomiej Graczak Trójka POLSKA polityka

Wniosek o odwołanie wicemarszałka Czarzastego. Terlecki: prawdopodobnie na następnym posiedzeniu Sejmu

- Prawdopodobnie na następnym posiedzeniu Sejm zajmie się wnioskiem o odwołanie Włodzimierza Czarzastego (Lewica) z funkcji wicemarszałka - powiedział wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS). Według niego wobec Czarzastego jest wiele wątpliwości, które ma m.in. marszałek Elżbieta Witek.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm polityka Włodzimierz Czarzasty Elżbieta Witek Ryszard Terlecki
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem