more_horiz
PR24 Portal
Section05

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Porażka obrońców tytułu! Zagrają w barażach o ćwierćfinał LM

Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle przegrała z Itasem Trentino 2:3 (25:17, 25:15, 18:25, 23:25, 12:15) w meczu 6. kolejki grupy D siatkarskiej Ligi Mistrzów. Zespół z Kędzierzyna-Koźla (12 pkt.) zajął drugie miejsce w grupie i zagra w barażach o ćwierćfinał.Grupę D wygrał Itas (17 pkt.), a trzecie było czeskie VK Karlovarsko (7 pkt.).
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Aleksander Śliwka Bartosz Bednorz

Fornal błysnął refleksem. Siatkarz uratował... smartfona

Jastrzębski Węgiel wygrał w Lublinie z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 3:2 w meczu o Puchar Polski siatkarzy. W mediach społecznościowym równie wiele, jak o wyniku pisano jednak o pomeczowym popisie Tomasza Fornala. Przyjmujący jastrzębian postanowił podziękować kibicom za doping i... uratował przed zniszczeniem smartfon jednej z fanek. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Tomasz Fornal jastrzębski węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Żałoba po śmierci Tomasza Wójtowicza. Jest decyzja PLS

Wszystkie mecze najbliższych kolejek ekstraklasy siatkarzy oraz siatkarek, a także środowe starcie o Superpuchar Polski zostaną poprzedzone minutą ciszy na znak żałoby po śmierci Tomasza Wójtowicza - poinformowała Polska Liga Siatkówki. W Lublinie flagi zostały opuszczone do połowy masztu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka odeszli 2022 PlusLiga polska liga siatkówki ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jastrzębski węgiel Lublin