more_horiz
PR24 Portal
Section05

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

TYLKO U NAS Przemiana ZAKSY. "Porozmawialiśmy sobie w szatni"

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle triumfowali w Lidze Mistrzów. W rozegranym w Turynie finale obrońcy trofeum pokonali Jastrzębski Węgiel 3:2. - To był niesamowicie dramatyczny i emocjonujący mecz, ale chyba najpiękniejszy, jaki mogła sobie wymarzyć polska siatkówka - przyznał Aleksander Śliwka w rozmowie z Cezarym Gurjewem z Radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jastrzębski węgiel SPORT Siatkówka Aleksander Śliwka

TYLKO U NAS ZAKSA i Jastrzębski pełne wiary. "Widać mobilizację"

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębskiego Węgla w sobotę w Turynie zagrają w finale Ligi Mistrzów. Obie drużyny liczą na zwycięstwo w historycznym meczu. - Nasza liga jest na topie w Europie - powiedział Aleksander Śliwka z ZAKSY w rozmowie z Cezarym Gurjewem. - Cieszyliśmy się, że wygraliśmy najmocniejszą ligę na świecie - stwierdził natomiast Tomasz Fornal z Jastrzębskiego Węgla, wspominając niedawny finał PlusLigi.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka jastrzębski węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Cezary Gurjew Aleksander Śliwka Tomasz Fornal TYLKO U NAS

LM siatkarzy: ZAKSA czy Jastrzębski Węgiel? Gurjew: finał zapowiada się bardzo ciekawie

Przed nami finał Ligi Mistrzów siatkarzy. Będzie on o tyle wyjątkowy, że w Turynie o tytuł zawalczą dwie polskie drużyny: broniąca trofeum Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz aktualny mistrz kraju - Jastrzębski Węgiel. - Finał zapowiada się bardzo ciekawie - ocenia Cezary Gurjew z redakcji sportowej Polskiego Radia, który będzie komentował spotkanie w radiowej Jedynce.
Zobacz więcej na temat:  Cezary Gurjew Karolina Rożej Daniel Wydrych ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jastrzębski węgiel SPORT

Takiego finału Ligi Mistrzów Polacy jeszcze nie grali

Już w sobotę 20 maja w Turynie zostanie rozegrany historyczny finał Ligi Mistrzów siatkarzy. Historyczny, bo z udziałem dwóch polskich drużyn: broniącej trofeum Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz aktualnego mistrza kraju Jastrzębskiego Węgla. Cezary Gurjew z Radiowej Jedynki przypomina wszystkie sukcesy polskich klubów siatkarskich w elitarnych rozgrywkach.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jastrzębski węgiel Cezary Guriew Asseco Resovia Rzeszów pge skra bełchatów