more_horiz
PR24 Portal
Section05
Zakopane

Tatry: Podwyżka cen na parkingu przed Morskim Okiem

Tatrzański Park Narodowy wprowadził zróżnicowane ceny na parkingach przy drodze do Morskiego Oka. Więcej za parkowanie turyści zapłacą w wysokim sezonie oraz w weekendy.
Zobacz więcej na temat:  góry Tatry bezpieczeństwo społeczeństwo Radio kierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka radio kierowcow 24 radio kierowcow radio kierowców 24 Polskie Radio Kierowców polskie radio kierowców online polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ Zakopane Morskie Oko kierowca kierowcy

Zakopiańska Wiosna Jazzowa za nami. Tłumy na koncertach

Dla miłośników jazzu to były trzy dni wyjątkowych wrażeń muzycznych. Program tegorocznego festiwalu pokazał, jak brzmi jazz z rozmaitych półek stylistycznych - nie zabrakło polskich legend muzycznych, a pojawili się także goście z zagranicy. Z kolei finałowy koncert z udziałem Sławka Uniatowskiego i Ewy Bem publiczność, która szczelnie wypełniła salę Miejskiej Galerii Sztuki, zapamięta na długo. Program 1 Polskiego Radia zaprosił słuchaczy na transmisje koncertów i relacje prosto z Zakopanego.
Zobacz więcej na temat:  Zakopane Jazz

Zakopiańska Wiosna Jazzowa w Jedynce. Marcin Kusy: program będzie różnorodny

Miłośników jazzu czekają trzy dni wyjątkowych wrażeń muzycznych podczas Zakopiańskiej Wiosny Jazzowej. Program 1 Polskiego Radia będzie transmitował m.in. koncerty Siergieja Wowkotruba i jego zespołu Gypsy Swing Quartet oraz Wojciech Gogolewski Trio. - Zadbaliśmy o to, żeby ten program był różnorodny - mówi Marcin Kusy, dyrektor Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Marcin Kusy Zakopane Zbigniew Zegler

TYLKO U NAS Polacy otwierają serca i domy. Jan z Zakopanego: nocleg, wyżywienie na czas, jaki będą potrzebowali

Reporter portalu PolskieRadio24.pl był z kamerą w Przemyślu. Tam spotkał pana Jana z Zakopanego, który przyjechał, żeby przetransportować ludzi do swojego pensjonatu, gdzie oferuje darmowy nocleg i wyżywienie. Towarzyszy mu jego pracownik z Ukrainy, który pomaga mu porozumieć się z wystraszonymi rodakami.   
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ukraina Rosja wojna na Ukrainie Zakopane uchodźcy serwis wschodni pomoc
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem