X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Zbigniew Bródka

Zbigniew Bródka wznawia karierę. Złoty medalista z Soczi chce wystartować na ZIO w Pekinie

Siedem lat temu zachwycił świat, zdobywając złoty medal igrzysk w Soczi. Później był chorążym polskiej reprezentacji na kolejnych igrzyskach w Pjongczangu, a teraz chce zakwalifikować się do kadry olimpijskiej na Pekin. Zbigniew Bródka wznowił karierę, by do swojego dorobku dopisać start na czwartych igrzyskach olimpijskich.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Zbigniew Bródka łyżwiarstwo szybkie Pekin 2022 sporty zimowe

Bródka wdzięczny pierwszemu trenerowi. "Otrzymuję wiele rad"

We wtorek w Warszawie odbyła się gala podsumowująca drugą edycję programu ministerstwa sportu i turystyki "Pierwszy trener", podczas której pierwsi szkoleniowcy gwiazd polskiego sportu otrzymali wyróżnienia oraz nagrody pieniężne w wysokości 10 tysięcy złotych. Wśród wyróżnionych był Mieczysław Szymajda, pierwszy trener mistrza olimpijskiego z Soczi w łyżwiarstwie szybkim Zbigniewa Bródki. "Jego praca została doceniona" - nie krył radości panczenista.  
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe łyżwiarstwo szybkie Zbigniew Bródka

Bródka - strażak, któremu robota znów pali się w rękach

- Mam przed sobą cel. Podchodzę do tego na serio, tak jak na serio podchodziłem do marzenia, by zostać mistrzem olimpijskim. Okoliczności są dobre, bo nie ma ciśnienia. Do igrzysk w Korei było takie ciśnienie, dało się je odczuć, ale ono zeszło. Rozpocząłem proces, ruszył mechanizm. Nie mam pewności jaki będzie efekt, ale wiem, że mnie jeszcze na coś stać - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Zbigniew Bródka, mistrz olimpijski z Soczi.
Zobacz więcej na temat:  łyżwiarstwo szybkie Zbigniew Bródka sporty zimowe NASZ WYWIAD opinie

Łyżwiarze zakończyli tułaczkę. Kto historycznym mistrzem?

Na ten dzień łyżwiarze szybcy czekali od dekad. Po raz pierwszy w historii, polscy panczeniści rozegrają mistrzostwa kraju na krytym torze. - Już jak jechałem na pierwszy trening do Tomaszowa, serce biło mi tak, jak przed starem na 1500 metrów na igrzyskach w Soczi - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl mistrz olimpijski Zbigniew Bródka.
Zobacz więcej na temat:  SPORT łyżwiarstwo szybkie Zbigniew Bródka sporty zimowe

Majka, Kwiatkowski, Bródka i Kowalczyk na ścieżki rowerowe!

W ostatnim czasie trzy osoby z kadry polskich panczenistów uległy wypadkowi podczas treningu rowerowego. Kolarstwo to ważna część treningu łyżwiarzy, czego nie rozumieją ostro komentujący te zdarzenia internauci, wysyłając sportowców na ścieżki rowerowe. "Wyobrażacie sobie Rafała Majkę czy Michała Kwiatkowskiego na treningu na ścieżce?" - pyta jedna z łyżwiarek. 
Zobacz więcej na temat:  łyżwiarstwo szybkie SPORT Justyna Kowalczyk Zbigniew Bródka