X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Zbigniew Rau

"Kwestia kilku tygodni". Szef MSZ o unijnych certyfikatach szczepień na COVID-19

- Sprawa jest zatem otwarta, resorty się porozumiewają - powiedział w Łodzi szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Zbigniew Rau, pytany, czy Polska zniesie ograniczenia w podróżowaniu dla zaszczepionych Czechów i Węgrów. - Pamiętajmy, że to jest kwestia kilku tygodni i w wymiarze europejskim będzie po wszystkim - dodał szef polskiej dyplomacji. 
Zobacz więcej na temat:  COVID-19 koronawirus Unia Europejska pandemia epidemia POLSKA Zbigniew Rau

Szef MSZ: Grupa Wyszehradzka chce wzmocnienia współpracy na forach poza UE

Grupa Wyszehradzka dyskutuje o wzmocnieniu współpracy na międzynarodowych forach poza Unią Europejską. Szefowie dyplomacji Polski, Czech, Węgier i Słowacji spotkali się dziś w Łodzi. Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau podkreślił, że wzmocniona współpraca miałaby wykraczać poza funkcjonującą już koordynację stanowisk w Unii Europejskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Zbigniew Rau grupa wyszehradzka MSZ polityka

Certyfikaty covidowe w ramach V4? Szef MSZ: turystyczna szansa dla naszych krajów

- Będziemy zastanawiać się, czy poprzestać na certyfikatach ogólnounijnych, czy wprowadzić jeszcze coś tylko dla państw Grupy Wyszehradzkiej, aby w jakiś sposób ułatwić wymianę turystyczną między naszymi krajami - powiedział minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polityka zagraniczna Polski dyplomacja Zbigniew Rau Ministerstwo Spraw Zagranicznych grupa wyszehradzka

Sankcje dla Białorusi. Zbigniew Rau: Unia Europejska zaproponuje program gospodarczy

- Unia Europejska w przyszłym miesiącu zaproponuje program gospodarczy dla demokratycznej Białorusi i zatwierdzi sankcje wobec reżimu za prześladowanie obywateli, w tym polskiej mniejszości - mówił w wywiadzie dla Polskiego Radia minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau. Dodał, że wybór będzie należał do władz w Mińsku.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Białoruś sankcje Zbigniew Rau Ministerstwo Spraw Zagranicznych polityka Unia Europejska

Po spotkaniu szefów MSZ V4 i Japonii. Rau: Tokio zainteresowane współpracą z Trójmorzem

- Japonia jest zainteresowana Inicjatywą Trójmorza - tak powiedział minister spraw zagranicznych prof. Zbigniew Rau po spotkaniu w Warszawie z szefem japońskiego MSZ Toshimitsu Motegi. Przedstawiciel władz w Tokio był gościem specjalnego spotkania szefów dyplomacji państw Grupy Wyszehradzkiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Japonia Trójmorze Zbigniew Rau grupa wyszehradzka MSZ Andrzej Duda Tokio NATO

Szef MSZ: w naszym interesie jest jak najbliższa integracja krajów Partnerstwa Wschodniego z UE

- W naszym długoterminowym i strategicznym interesie leży jak najbliższa integracja krajów Partnerstwa Wschodniego z Unią Europejską - powiedział szef polskiej dyplomacji Zbigniew Rau podczas wideokonferencji z udziałem m.in. szefów MSZ państw Grupy Wyszehradzkiej i Partnerstwa Wschodniego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA grupa wyszehradzka Partnerstwo Wschodnie Zbigniew Rau Ministerstwo Spraw Zagranicznych Europa Wschodnia