X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Zbigniew Rau

Zbigniew Rau: za wcześnie, by mówić o zwrocie w stosunkach z Rosją

Pierwsze od kilku lat spotkanie z szefem rosyjskiego MSZ dotyczyło głównie polskiego przewodnictwa w OBWE i za wcześnie, by mówić o zwrocie w relacjach z Moskwą - powiedział minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau. Dodał, że w kuluarach szczytu ONZ zwrócił się do arabskich partnerów, by zniechęcali potencjalnych migrantów do udziału w białoruskim ataku hybrydowym.
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Rau Siergiej Ławrow

TYLKO U NAS "Kwestie dotyczące relacji dwustronnych nie zostały w żaden sposób rozwinięte". Szef MSZ o spotkaniu z Ławrowem

Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau powiedział, że podczas spotkania z szefem rosyjskiej dyplomacji Siergiejem Ławrowem na kwestie bilateralne poświęcono niewiele czasu i żadnych konkluzji nie było. W wywiadzie dla Polskiego Radia minister Rau zapowiedział jednak, że rozmowy ze stroną rosyjską będą kontynuowane.
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Rau MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych Marek Wałkuski Siergiej Ławrow Rosja ONZ ŚWIAT Ameryka USA polityka

Spotkanie Zbigniewa Raua z Siergiejem Ławrowem. Głównym tematem rozmów polskie przewodnictwo w OBWE

Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau spotkał się w Nowym Jorku z ministrem spraw zagranicznych Rosji Siergiejem Ławrowem. Do spotkania doszło w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych na marginesie trwającej 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego tej organizacji.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka USA Zbigniew Rau Siergiej Ławrow Rosja Ministerstwo Spraw Zagranicznych Nowy Jork Marek Wałkuski

Zbigniew Rau spotka się z Siergiejem Ławrowem. Tematem rozmów m.in. przewodnictwo Polski w OBWE

Przebywający w Nowym Jorku na sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau spotka się dziś z szefem MSZ Rosji Siergiejem Ławrowem - dowiedział się korespondent Polskiego Radia Marek Wałkuski. Informację o planowanym spotkaniu potwierdził rzecznik MSZ Łukasz Jasina.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka USA Zbigniew Rau Siergiej Ławrow Rosja Nowy Jork Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Prezydent i szef MSZ na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Znamy szczegóły wizyty Andrzeja Dudy w USA

- Prezydent Andrzej Duda z małżonką rozpocznie we wtorek wizytę w USA, podczas której weźmie udział w debacie generalnej 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku. Andrzej Duda wskaże, jak ważne dla pokoju na świecie jest przestrzeganie prawa - powiedział ambasador RP przy ONZ Krzysztof Szczerski. W Nowym Jorku będzie też szef MSZ, Zbigniew Rau.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT USA ONZ Andrzej Duda Andrzej Duda w USA Zbigniew Rau Ministerstwo Spraw Zagranicznych

"Stoimy wobec tych samych wyzwań". Zbigniew Rau o współpracy z krajami bałtyckimi

- Sytuacja na wschodniej granicy UE i NATO pozostaje napięta, to szczególnie niepokojące dla Polski i krajów bałtyckich, dlatego współpraca między naszymi krajami jest szczególnie bliska i intensywna - podkreślił szef polskiej dyplomacji Zbigniew Rau w poniedziałek w Rydze po spotkaniu ze swoimi odpowiednikami z Łotwy, Litwy i Estonii.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Zbigniew Rau MSZ Łotwa Litwa Estonia polityka

"Bardzo trudna współpraca". Prof. Madajczyk o Trójkącie Weimarskim

W Weimarze doszło do spotkania szefów dyplomacji Polski, Niemiec i Francji. - Prób ożywienia zamierającego dość często Trójkąta Weimarskiego było już wiele - mówi w Programie 1 Polskiego Radia prof. Piotr Madajczyk z Instytutu Studiów Politycznych PAN. Jakie deklaracje padły podczas rozmów ministrów spraw zagranicznych?
Zobacz więcej na temat:  Niemcy Francja polityka Paweł Lekki Więcej świata Trójkąt Weimarski Zbigniew Rau