more_horiz
PR24 Portal
Section05
ac milan

Publicysta: największe sukcesy jeszcze przed Piątkiem

- Krzysztof Piątek ma całkiem spore szanse, żeby pojawić się w zestawieniu najbardziej wpływowych ludzi w polskim sporcie. To co 23-latek zrobił po transferze do AC Milan jest przykładem świetnie przygotowanej akcji marketingowej - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Adam Pawlukiewicz z Pentagon Research. Gościem audycji był również Krzysztof Domaradzki z Forbes.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A ac milan Krzysztof Piątek

TYLKO U NAS Piątek i presja San Siro. "Dostanie duży kredyt zaufania"

- Kiedyś rozmawiałem z chłopakiem, który pracował w Genui i wszyscy byli pod wielkim wrażeniem psychiki Krzyśka, to wszystko w ogóle nie robiło na nim wrażenia - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Piotr Dumanowski, komentator sportowy w "Eleven Sports". W czwartek 23-latek został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz AC Milan. Włoski klub zapłacił za polskiego napastnika 35 milionów euro. 
Zobacz więcej na temat:  Serie A Krzysztof Piątek Piłka nożna ac milan TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Krzysztof Piątek, z Dzierżoniowa do AC Milan - SERWIS SPECJALNY

Włochy oszalały na punkcie Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski jest na czołówkach mediów na Półwyspie Apenińskim. Napastnik już w sobotę może zagrać swój pierwszy mecz w barwach AC Milan. Jaką drogę przeszedł, by trafić do jednego z najpotężniejszych klubów Europy? Zapraszamy do specjalnego serwisu poświęconego polskiemu piłkarzowi.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Piątek Piłka nożna SPORT TYLKO U NAS Serie A ac milan