more_horiz
PR24 Portal
Section05

Adam Małysz

Austriak odmówił Polakom? Małysz odsłania kulisy rozmów

- Nie mogliśmy ryzykować kolejnego sezonu z Michalem Doleżalem w roli pierwszego trenera. Musimy patrzeć w przyszłość z Thomasem Thurnbichlerem - powiedział w rozmowie z "Interią" Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Były znakomity skoczek opowiedział również o kulisach rozmów z nowym trenerem Biało-Czerwonych.
Zobacz więcej na temat:  Adam Małysz Skoki narciarskie sporty zimowe Thomas Thurnbichler SPORT

"Spoliczkowany" Małysz odsłania kulisy afery

Napięta atmosfera w polskiej kadrze i konflikt między czołowymi skoczkami a działaczami Polskiego Związku Narciarskiego - tak zakończył się nieudany sezon w wykonaniu Biało-Czerwonych. - Przez dwa dni byłem odcięty od rzeczywistości i nie chciałem nawet skoków oglądać. To, co się wydarzyło, nie powinno mieć miejsca - grzmi Adam Małysz, który z Planicy wyjechał nagle. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2021/2022 Apoloniusz Tajner Adam Małysz Michal Doleżal Kamil Stoch Dawid Kubacki Piotr Żyła

Dwie frakcje w kadrze skoczków. Kluczowe decyzje przed PZN

Ostatni weekend sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich ujawnił napiętą atmosferę w polskiej kadrze i konflikt między czołowymi skoczkami a działaczami Polskiego Związku Narciarskiego. We wtorek w siedzibie PZN ma odbyć się spotkanie między zainteresowanymi, na którym prawdopodobnie omówiona zostanie m.in. przyszłość trenera Michala Doleżala. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2021/2022 Apoloniusz Tajner Adam Małysz Michal Doleżal Kamil Stoch Dawid Kubacki Piotr Żyła

Doleżal do raportu! Małysz: trzeba wyjaśnić pewne sprawy

Sezon PŚ w skokach powoli zbliża się do końca. W sieci pojawia się coraz więcej nazwisk potencjalnego następcy Michala Doleżala. - Nie przekreślam go. Chcę się spotkać i porozmawiać o potencjalnych zmianach - mówi w rozmowie ze "Skijumping.pl" Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN.
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT Adam Małysz Michal Doleżal