more_horiz
PR24 Portal
Section05

Adam Małysz

Dwie frakcje w kadrze skoczków. Kluczowe decyzje przed PZN

Ostatni weekend sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich ujawnił napiętą atmosferę w polskiej kadrze i konflikt między czołowymi skoczkami a działaczami Polskiego Związku Narciarskiego. We wtorek w siedzibie PZN ma odbyć się spotkanie między zainteresowanymi, na którym prawdopodobnie omówiona zostanie m.in. przyszłość trenera Michala Doleżala. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2021/2022 Apoloniusz Tajner Adam Małysz Michal Doleżal Kamil Stoch Dawid Kubacki Piotr Żyła

Doleżal do raportu! Małysz: trzeba wyjaśnić pewne sprawy

Sezon PŚ w skokach powoli zbliża się do końca. W sieci pojawia się coraz więcej nazwisk potencjalnego następcy Michala Doleżala. - Nie przekreślam go. Chcę się spotkać i porozmawiać o potencjalnych zmianach - mówi w rozmowie ze "Skijumping.pl" Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN.
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT Adam Małysz Michal Doleżal

Co dalej z Doleżalem? Jasne stanowisko Małysza

Polscy skoczkowie po startach na obiektach w Zhangjiakou zakończyli zmagania na igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Co dalej z trenerem kadry Michalem Doleżalem? W Polskim Związku Narciarskim już podjęto decyzję, a swoje stanowisko wyraził Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN. 
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie Pekin 2022 Michal Doleżal sporty zimowe igrzyska olimpijskie igrzyska PŚ w skokach 2021/2022 Adam Małysz SPORT

Trwa "wojna sprzętowa". Małysz: Horngacher poczuł zagrożenie

- Horngacher gra w innym zespole, więc będzie robił swoje. Kiedy był u nas, robił zamęt w naszych sprawach, a więc to normalne - tak w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Adam Małysz skomentował zamieszanie wokół "wojny sprzętowej", którą zapoczątkował protest trenera Niemców Stefana Horngachera. XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie ruszają w piątek 4 lutego, a już jest nerwowo wśród skoczków. W mediach więcej mówi się o butach czy rękawiczkach niż o formie zawodników przed rywalizacją w Zhangjiakou. 
Zobacz więcej na temat:  Pekin 2022 igrzyska olimpijskie igrzyska Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT Adam Małysz

Polacy wciąż bez formy w PŚ. Małysz: ciężko cokolwiek mówić

Polacy znów nie zachwycili podczas weekendu PŚ. Tym razem Biało-Czerwoni wypadli blado w niemieckim Titisee-Neustadt. - Ciężko cokolwiek mówić. Skoki chłopaków nie są dobre - mówił na antenie "TVN" Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT igrzyska olimpijskie igrzyska Pekin 2022 Adam Małysz

Ostatni sezon PŚ Stocha? Jest reakcja Małysza

Wielkimi krokami zbliżają się zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie. Forma polskich skoczków nie napawa optymizmem. W mediach coraz częściej mówi się również o zmianie pokolenia i możliwej "sportowej emeryturze" Kamila Stocha. - Na tę chwilę nie chcę nawet o tym myśleć! Jak przyjdzie zakończenie sezonu, to okaże się, co najbardziej doświadczeni oznajmią - mówi Adam Małysz w rozmowie ze "Sport.tvp.pl". 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe Kamil Stoch Adam Małysz SPORT

Małysz ostro. "Wcześniej trzeba było podjąć odważne decyzje"

Polscy skoczkowie nie mają za sobą dobrego weekendu podczas PŚ w Zakopanem. - Brawa za walkę. Choć do poziomu najlepszych ciągle jeszcze sporo nam niestety brakuje - komentował po konkursie drużynowym Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. 
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie PŚ w skokach 2021/2022 sporty zimowe Adam Małysz SPORT igrzyska olimpijskie Pekin 2022 igrzyska

Bez TCS w Innsbrucku. Adam Małysz zabrał głos

Przedostatni konkurs 70. Turnieju Czterech Skoczni w austriackim Innsbrucku nie doszedł do skutku z powodu silnego wiatru. Finał walki o Złotego Orła odbędzie się w Bischofshofen. - Nie było szans na bezpieczne skoki - skomentował Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.
Zobacz więcej na temat:  Turniej Czterech Skoczni Skoki narciarskie PŚ w skokach 2021/2022 sporty zimowe SPORT Adam Małysz