more_horiz
PR24 Portal
Section05

Adam Nawałka

Baraż problemem zarządu PZPN. Reprezentacja Polski nie zagra na Stadionie Narodowym

Kolejna fala koronawirusa komplikuje plany Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jak informuje Jakub Seweryn z portalu Sport.pl - zarząd PZPN zdecyduje o wyborze stadionu, który będzie areną finału baraży do mistrzostw świata, gdyż PGE Narodowy wciąż będzie działał jako szpital.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Stadion Narodowy reprezentacja Polski Katar 2022 PZPN Cezary Kulesza Adam Nawałka

Nowy selekcjoner polskiej reprezentacji. Gołaszewski: PZPN chce odwrócić uwagę od głównego kandydata

- Wydaje mi się, że PZPN bardzo sprytnie próbuje odwrócić uwagę od głównego kandydata, o którym się mówiło na początku bardzo dużo, w zasadzie wydaje się on jednym naturalnym, poważnym, normalnym wyborem, czyli Adam Nawałka - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Gołaszewski (tygodnik "Piłka Nożna").
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski PZPN Adam Nawałka

Adam Nawałka czy zagraniczny trener? Kto poprowadzi reprezentację?

Piłkarska reprezentacja Polski, po odejściu Paulo Sousy, nadal pozostaje bez szkoleniowca. O posadę trenera Biało-Czerwonych starają się światowe gwiazdy, m.in. Andrea Pirlo i Fabio Cannavaro. Jednak na giełdzie nazwisk nie brakuje również polskich trenerów. - Moim zdaniem Adam Nawałka jest jednym z najlepszych kandydatów - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Michał Listkiewicz, były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Zobacz więcej na temat:  Karolina Rożej Patryk Michalski Adam Nawałka

"To jest moja kandydatura". Ćmikiewicz wskazuje, kogo widziałby w miejsce Sousy

- Wszystko, co najlepszego osiągnęła polska piłka, zostało osiągnięte z polskimi trenerami - powiedział w Polskim Radiu 24 Lesław Ćmikiewicz, były reprezentant Polski. - Może iść dalej tym wzorem, nie być traktowanym jak dojna krowa i płacić za nic miernym trenerom, tylko niech to będzie nasza myśl trenerska - dodał. 
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT Paulo Sousa Adam Nawałka Jerzy Brzęczek reprezentacja Polski lesław ćmikiewicz PZPN

"Sousa został zatrudniony zbyt późno". Rostkowski o grze polskiej reprezentacji na Euro 2020

- Jeśli chodzi o reprezentację Polski, wina zaczyna się tuż po Mundialu w Rosji w 2018 r., kiedy to Zbigniew Boniek, moim zdaniem niepotrzebnie, podziękował za pracę Adamowi Nawałce, który w czasie Euro w 2016 r. potrafił pracować z reprezentacją - mówił w Polskim Radiu 24 Rafał Rostkowski, były sędzia piłkarski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Nisztor Euro 2020 Zbigniew Boniek PZPN Piłka nożna Paulo Sousa reprezentacja Polski POLSKA SPORT Adam Nawałka