more_horiz
PR24 Portal
Section05
alert pogodowy

ALERT POGODOWY Pogoda: przed nami zimna noc. Liczne alerty IMGW

Noc z czwartku na piątek upłynie pod znakiem ujemnych temperatur. IMGW prognozuje przymrozki w całej południowej i północnej części kraju. Ten stan rzeczy utrzyma się do godzin porannych. To jednak nie koniec pogodowych zawirowań. Gdzieniegdzie wystąpią przelotne opady deszczu, które będą powodowały gołoledź, dlatego kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda prognoza pogody alert pogodowy IMGW społeczeństwo regiony

ALERTY IMGW Przymrozki na terenie całego kraju. IMGW ostrzega

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami dla terytorium całego kraju, z wyjątkiem okolic nad samym morzem. Synoptycy prognozują spadek temperatury do około minus 2 stopni Celsjusza, a przy gruncie do minus 5. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 do 11 stopni. Ostrzeżenie obowiązuje od późnych godzin wieczornych do rana.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radio kierowców śnieg Tatry góry IMGW alert pogodowy pogoda prognoza pogody mróz

ALERTY POGODOWE IMGW ostrzega przed oblodzeniem, silnym wiatrem oraz roztopami. Alerty dotyczą 10 województw

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed oblodzeniem dla województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego, oraz części zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. IMGW ostrzega również przed silnym wiatrem zwłaszcza na północnym zachodzie oraz na północy i w centrum kraju.
Zobacz więcej na temat:  pogoda prognoza pogody prognoza IMGW społeczeństwo alert pogodowy wiatr POLSKA
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem