more_horiz
PR24 Portal
Section05

Amazon

Serialowy powrót do Weteros i Śródziemia: czy spodoba się widzom?

Właśnie pojawił się serial "Ród smoka", długo oczekiwany prequel przebojowej "Gry o tron". Wkrótce będziemy mogli też obejrzeć prequelowy serial "Władca pierścieni: Pierścienie władzy". Obie produkcje rozbudziły nadzieje i oczekiwania. Trudno się dziwić: nawiązują do niezwykle ważnych dzieł filmowych. Czy im dorównają, czy nie zawiodą fanów?
Zobacz więcej na temat:  KULTURA serial władca pierścieni Gra o tron Marta Piasecka fantasy Trójka Amazon

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". W oczekiwaniu na serialową superprodukcję

Na początku wrześniu ma się odbyć premiera zapowiadanego od dawna, najdroższego w historii, serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". W oczekiwaniu na premierę, w mediach społecznościowych twórcy superprodukcji prezentują nowe zdjęcia z planu. Czego możemy się spodziewać po tej produkcji? Na czym polega fenomen świata wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena?
Zobacz więcej na temat:  Trójka Katarzyna Cygler KULTURA serial władca pierścieni Łukasz Adamski Amazon

RAPORT Zamiast wielkich czynów marketing i obietnice. Druzgocący raport ws. "neutralności klimatycznej" korporacji

Niemiecki tygodnik "Der Spiegel" dotarł do raportu, z którego wynika, że korporacje często chwalą się, że są lub będą w przyszłości "neutralne dla klimatu", jednak finalnie zamiast wielkich czynów, wszystko kręci się wokół marketingu i obietnic. Tygodnik ujawnia też, że firmy niemieckie nie wypadły w tym raporcie dobrze.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT klimat korporacja google Amazon Niemcy GOSPODARKA

Zabawa w wyzwania mogła skończyć się tragedią. Alexa kazała dziecku włożyć monetę do gniazdka

Podczas zabawy w wyzwania Alexa, inteligentna asystentka głosowa wyprodukowana przez koncern Amazon, kazała 10-letniej dziewczynce dotknąć monetą widełek ładowarki do połowy włożonej do gniazdka - podała stacja CNN. Amazon wystosował komunikat, w którym zapewnił o usunięciu błędu w systemie. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT technologia sztuczna inteligencja Amazon Ameryka USA Stany Zjednoczone dziecko

Prokuratura umorzyła śledztwo ws. śmierci pracownika Amazon. Wdowa składa zażalenie

Niejasne przyczyny śmierci pracownika Amazon nie będą dalej sprawdzane. Prokuratura prowadząca to postępowanie postanowiła umorzyć śledztwo. Z tym nie zgadza się wdowa po zmarłym. Kobieta, w rozmowie z dziennikarzami ujawniła jak wygląda praca w firmie Jeffa Bezosa, a także zapowiedziała, że złoży zażalenie na decyzję prokuratury o umorzeniu sprawy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Amazon bezpieczeństwo BHP śmierć