more_horiz
PR24 Portal
Section05

Ania Rusowicz

"Muzyczna Jedynka" prosto z Biegu Piastów. "Jakuszyce to mekka narciarstwa biegowego"

- Jakuszyce to mekka narciarstwa biegowego - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Mariusz Gawlik, dyrektor ds. organizacji Dolnośląskiego Centrum Sportu. "Muzyczna Jedynka" gościła na Polanie Jakuszyckiej, gdzie odbywa się 47. Bieg Piastów. Podczas audycji porozmawialiśmy m.in. z piosenkarką Anią Rusowicz.
Zobacz więcej na temat:  Bieg Piastów Marcin Kusy muzyka rozrywkowa Polana Jakuszycka Ania Rusowicz Paweł Sztompke

Ania Rusowicz i goście, czyli święta na bigbitowo [ZOBACZ WIDEO]

Drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia w Trójce zabrzmiały kolędy i pastorałki w bigbitowych aranżacjach. W roli głównej wystąpiła Ania Rusowicz, a towarzyszyli jej znakomici goście, na czele z Markiem Piekarczykiem, Adamem Nowakiem i członkami zespołu Skaldowie. Była to retransmisja koncertu, który odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej 18 grudnia 2016 roku.
Zobacz więcej na temat:  Trójka koncerty w Polskim Radiu Ania Rusowicz Marek Piekarczyk Artur Andrus Czesław Mozil Adam Nowak Skaldowie

35-lecie Farben Lehre i wspomnienie letnich dni

13 października 1986 w auli liceum im. Władysława Jagiełły w Płocku miało miejsce wydarzenie, które niosło za sobą bardzo poważne konsekwencje dla rodzimej sceny muzycznej: wtedy właśnie odbył się pierwszy koncert grupy Farben Lehre. I choć trudno w to uwierzyć, matematyka jest nieubłagana – minęło już 35 lat od debiutu legendy polskiego punk rocka! 
Zobacz więcej na temat:  muzyka hp MUZYKA Maanam Farben Lehre Ania Rusowicz Formacja Nieżywych Schabuff Tomasz Żąda Trójka

"Wieczór z Trójką" i mnóstwem muzycznych gości!

– W listopadzie, kiedy wychodziła płyta "Przebudzenie", rozmawiałam z kolegą, który mówił mi, że napisałam na nią piosenki, z którymi trudno się identyfikować – "Świecie stój", "Do lasu", "Przebudzenie". Przecież ludzie nie staną, oni biegną, mają swoje życie. Minęło parę miesięcy i mamy sytuacją taką, jaką mamy – mówiła w Trójce Ania Rusowicz.
Zobacz więcej na temat:  Trójka muzyka hp Piotr Stelmach Ania Rusowicz Andrzej Smolik Muniek Staszczyk