more_horiz
PR24 Portal
Section05

aplikacja

Jak brzmi zdjęcie kosmosu? Warszawscy studenci stworzyli aplikację zmieniającą obraz w dźwięk

Każdy z nas czasem słyszał "kosmiczne dźwięki", przywodzące na myśl bezkres wszechświata. Okazuje się, że dziś dowolne zdjęcie kosmosu da się zamienić na odgłos, który odda jego piękno i tajemniczość. Taką możliwość stworzyli studenci z Warszawy, którzy napisali program do sonifikacji obrazu.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA NAUKA aplikacja wynalazek Tomasz Miara Trójka

Jak nie zgubić się w lesie? Skorzystaj z mobilnego Banku Danych o Lasach

Polskie lasy są pełne wyjątkowych i urokliwych miejsc, w których znajdziemy nie tylko przyrodnicze perełki, ale również miejsca rekreacyjne, szlaki rowerowe czy ścieżki edukacyjne. Każdy powód jest dobry, żeby odwiedzić las, jednak do wędrówki trzeba się odpowiednio przygotować, żeby nie zabłądzić i z łatwością odnaleźć drogę powrotną. 
Zobacz więcej na temat:  Roman Czejarek Lasy Państwowe społeczeństwo aplikacja poradnik nawigacja

Bolt ogłasza strategiczne partnerstwo i dodaje kilkaset kierowczyń do platformy

Strategiczne partnerstwo z kobiecą flotą to kolejny krok mający na celu rozwijanie kategorii “Kobiety dla kobiet”, którą firma uruchomiła latem ubiegłego roku. Dzięki połączonym siłom Bolt i ALEDRIVE na polskie ulice wyjedzie jeszcze w tym roku nawet kilkaset kierowczyń w zielono-fioletowych barwach.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców taksówki aplikacja kierowca samochody bezpieczeństwo na drodze kobieta

Rozpoznaj jadalne rośliny w twojej okolicy. Pomoże darmowa aplikacja

W Polsce rośnie dziko ponad tysiąc gatunków roślin. - Prawdziwy eden, który zaczyna się już za oknem naszych domów - mówi w "Czterech porach roku" w Programie 1 Polskiego Radia Marcin Jastrzębski - współtwórca darmowej aplikacji Eden, która po zainstalowaniu wskaże drogę do dziko rosnących, ale jadalnych roślin znajdujących się w naszym otoczeniu. 
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Kunikowska rośliny zioła aplikacja zdrowie dieta

Uruchomił auto przez aplikację. Po czasie zorientował się, że to nie jego samochód

W motoryzacji najnowsze technologie mają ułatwiać nam życie – przynajmniej w teorii. Słowo "smart" zaczyna nam działać na nerwy, jak irytujący dżingiel reklamowy. Okazuje się bowiem, że nie wszystko jest takie „smart”, jak się wydaje.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 nowe technologie tesla smartfony smartfon smartfon moto aplikacje mobilne aplikacje aplikacja aplikacja mobilna kradzież kradzież samochodu Stany Zjednoczone

Polskie Radio nominowane do Mobile Trends Awards 2022

Aplikacja radiowej Czwórki oraz serwis Pałac Saski otrzymały nominacje w konkursie Mobile Trends Awards 2022. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży technologii mobilnych, przyznawane firmom, które z sukcesem wykorzystały te technologie w swoich projektach. Kapituła konkursowa składająca się z ekspertów IT wyłania najlepsze projekty w kilkunastu kategoriach. Gala konkursu MTA dziś (28 marca) o godzinie 19 w Krakowie. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Mobile Trends aplikacja serwisy specjalne