X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
areszt

Uszkodził zabytkową fasadę kościoła św. Krzyża. Podejrzany opuści areszt

Jak poinformował pełnomocnik podejrzanego, Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił areszt wobec mężczyzny, który w noc wigilijną miał napisać czerwonym sprejem hasła na fasadzie kościoła Św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. - Mój klient może spokojnie wrócić do rodziny i odpocząć - dodał obrońca.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony mazowieckie Warszawa Kościół sądownictwo areszt prokuratura

Znany dziennikarz usłyszał zarzut gwałtu. Nowe informacje ws. Mariusza Z.

Zakończyło się posiedzenie aresztowe dziennikarza Mariusza Z. Sąd okręgowy w Warszawie zdecydował o warunkowym aresztowaniu mężczyzny. Wcześniej w prokuraturze 70-latek usłyszał zarzut gwałtu. Mariusz Z. był w przeszłości redaktorem naczelnym "Super Expressu" i "Przekroju", dziś jest głównie autorem książek. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja służby i bezpieczeństwo regiony Warszawa mazowieckie areszt sąd prokuratura

Ruszyła akcja "PoKolędzie JP2". Joanna Korzeniewska: zapraszamy do kolędowania z potrzebującymi

10 stycznia ruszyła już 7. edycja akcji "PoKolędzie JP2" realizowanej przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Organizator zaprasza zespoły muzyczne, chóry i schole do wspólnego kolędowania z potrzebującymi. - Kolędnicy odwiedzą domy pomocy społecznej, kluby seniora, areszty czy hospicja - mówiła Joanna Korzeniewska z Centrum Myśli Jana Pawła II.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jan Paweł II kolędy chór wolontariat dom dziecka hospicjum szpital areszt Warszawa społeczeństwo

Akt oskarżenia ws. Sławomira Nowaka. Krajewski: niewiele osób może dziś uwierzyć w jego niewinność

- Być może jest w szeregach PO chęć przemilczenia tematu podejrzanego o udział i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą Sławomira Nowaka, ale patrząc na materiał dowodowy, niewiele osób może dziś uwierzyć w jego niewinność - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Krajewski z PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 prokuratura korupcja Platforma Obywatelska Sławomir Nowak Roman Giertych areszt

Żandarmeria Wojskowa zajmie się sprawą Emila Cz. Dezerter kierował samochodem pod wpływem narkotyków

Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej przekazała, że "powszechne organy ścigania przekazują Żandarmerii Wojskowej materiały postępowania przygotowawczego w sprawie Emila Cz., który 11 grudnia w Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) kierował pojazdem pod wpływem alkoholu i marihuany".
Zobacz więcej na temat:  wojsko Wojsko Polskie POLSKA Dezerter areszt narkotyki samochód alkohol przestępczość służby i bezpieczeństwo

"Polacy znają cenę tej walki jak nikt inny". Cichanouska dziękuje Andrzejowi Dudzie za solidarność

"Dziękuję, Panie Prezydencie, za solidarność. Cieszę się, że mamy tak wspaniałych sąsiadów, którzy nas wspierają i wspólnie z nami walczą o wartości, bliskie każdemu - wolność, prawa człowieka oraz godność. Polacy znają cenę tej walki jak nikt inny"- napisała liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska w odpowiedzi na twitterowy wpis prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  więźniowie polityczni Białoruś opozycja demokratyczna areszt Swiatłana Cichanouska Andrzej Duda Polityka zagraniczna Polski ŚWIAT Europa