Adamek vs. Szpilka i więcej sportowych emocji

Takich emocji bokserskich nie było u nas od dobrych kilku lat. Na ringu w Krakowie pojedynek doświadczenia i młodości.

2014-11-08, 19:28

Adamek vs. Szpilka i więcej sportowych emocji

Młodości z dużą domieszką buty. Mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z marzącym w przyszłości o tytule Arturem Szpilką.

W naszej audycji wypowiedzi obu pięściarzy i bokserskich ekspertów, zebrane tuż po walce.

Będziemy też rozmawiać z Karoliną Winkowską, która dopiero co zapewniła sobie zwycięstwo w Pucharze Świata w kitesurfingowym freestyle’u i z dr. Robertem Śmigielskim, jednym z najlepszych ortopedów specjalizujących się w medycynie sportowej.

Nie zapominamy oczywiście o naszych piłkarzach, którzy za niespełna tydzień zagrają  kolejny mecz w eliminacjach Euro 2016, tym razem na wyjeździe z Gruzją.

REKLAMA

A za oceanem przyjrzymy się aferze piłkarsko – podsłuchowej, która może posłużyć w przyszłości za scenariusz do kasowego filmu sensacyjnego.

Będziemy też w wysokich górach, dowiemy się, że nasi młodzi sportowcy coraz częściej myślą, co stanie się z nimi po zakończeniu kariery i zaprosimy, jak co tydzień, na konkurs TMobile ekstraklasy. Do wygrania oficjalna piłka tych rozgrywek i dwa bilety na wybrany mecz w naszej lidze.

Na audycję "Trzecia Strona Medalu" w niedzielę (9.11) w godzinach 17.05 - 19.00 zapraszają Krzysztof Łoniewski i Tomasz Gorazdowski.

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej