Ciało zaginionej 16-latki zakopane w lesie. Policja zatrzymała jej chłopaka
Zwłoki 16-letniej dziewczyny spod Siedlec znaleziono zakopane w lesie. To efekt trwających od kilku dni poszukiwań. Policja zatrzymała 20-letniego chłopaka ofiary.
2020-12-07, 11:00
Na jaw wyszły drastyczne szczegóły mordu w podwarszawskich Markach. Okazuje się, że do zbrodni doszło po weselnych poprawinach. Ofiara była świadkiem ślubu.
Powiązany Artykuł

Wyszła na spacer z psem. Jej zwłoki znaleziono w parku
16-letnia Anna zaginęła w czwartek. Ostatni raz widziana była około godz. 17. Miała wrócić do swojego domu w miejscowości Stok Lacki. Tak się jednak nie stało, nastolatka nie nawiązała też kontaktu z rodziną. Wtedy rozpoczęły się jej poszukiwania.
Jak się okazało, nastolatka nie żyje, prawdopodobnie została zamordowana. Jej ciało przysypane ziemią odnaleziono w lesie pod Siedlcami. Na szyi dziewczyny był zaciśnięty pasek.
REKLAMA
W krótkim czasie policjanci zatrzymali 20-letniego chłopaka zamordowanej kobiety. Okazało się, że przy sobie miał jej telefon komórkowy. Ma zostać przesłuchany w poniedziałek.
Prawdopodobnie przyczyną mordu była kłótnia między parą. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna przyznał się do zabójstwa.
tvp.info, bartos
REKLAMA