Czy Karina była leczona prawidłowo?

Konsultant medyczny sprawdzi czy 10-letnia Karina była właściwie leczona w suwalskim szpitalu.

2010-10-19, 11:30

Czy Karina była leczona prawidłowo?

Posłuchaj

Stan zdrowia Kariny - relacja Anny Rębas
+
Dodaj do playlisty

- Nasz konsultant, który jest lekarzem specjalistą z dziedziny chirurgii, wyjaśni, czy według niego leczenie Kariny przebiegało w suwalskim szpitalu właściwie - tłumaczy Jolanta Gadek, rzecznik prasowy wojewody podlaskiego Macieja Żywno, który podjął taką decyzję.

Konsultant medyczny opinię wyda dopiero pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia. Jak dodaje Jolanta Gadek, w tym momencie i tak nie miałaby ona wpływu na leczenie dziewczynki, któremu jest poddawana w gdyńskim szpitalu.

Groźba amputacji zażegnana

Stan zdrowia 10-letniej Kariny z Podlasia, leczonej w Instytucie Hiperbarii w Gdyni, poprawia się. Dziewczynka przechodzi specjalne sesje leczenia sprężonym tlenem po tym jak w jej stopach lekarze zdiagnozowali zgorzel gazową. Jak mówią lekarze, groźba amputacji prawej stopy, która istniała jeszcze kilka dni temu, została zażegnana.

kk

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej