Wybory samorządowe 2024. Wieczór Wyborczy Polskiego Radia

2024-04-06, 10:19

Wybory samorządowe 2024. Wieczór Wyborczy Polskiego Radia
Wybory samorządowe 2024. Wieczór wyborczy w Polski Radiu 24 prowadzi Krzysztof Grzybowski, w Jedynce Jacek Czarnecki, a w Trójce Renata Grochal. Foto: Polskie Radio

Trwa wspólny Wieczór Wyborczy Polskiego Radia. Dziennikarze Polskiego Radia 24, Programu 1 i radiowej Trójki oraz rozgłośni regionalnych komentują sondażowe wyniki, zaglądają do sztabów wyborczych, pytają o możliwe koalicje oraz wskazują wyborcze niespodzianki i rozczarowania.

Wieczoru Wyborczego można słuchać TUTAJ.

Na Wieczorze Wyborczym Polskiego Radia spotkali się publicyści, komentatorzy i politycy, którzy na gorąco omawiają odbywające się w niedzielę wybory samorządowe.

Gospodarzem wieczoru jest Krzysztof Grzybowski prowadzący program ze studia Polskiego Radia 24. W Jedynce Jacek Czarnecki dokona pierwszych powyborczych analiz z ekspertami i publicystami, a w radiowej Trójce Renata Grochal porozmawia o zwycięzcach i przegranych z przedstawicielami największych partii politycznych.

Wydarzenia niedzielnego wieczoru relacjonujemy też na portalu PolskieRadio24.pl.

REKLAMA

Posłuchaj

Na Wieczór Wyborczy zapraszają dziennikarze Polskiego Radia 0:55
+
Dodaj do playlisty

- Ten kilkugodzinny wieczór poświęcony wyborom samorządowym, zaplanowany przez trzy anteny Polskiego Radia, zapewni słuchaczom dużo wrażeń i emocjonujących momentów, a jego formuła oraz wspólne działanie programów z pewnością będzie jego siłą - zapowiadał Paweł Majcher, redaktor naczelny Polskiego Radia.

Gośćmi radiowej Jedynki są:

  • prof. Jolanta Itrich-Drabarek, UW
  • prof. Wawrzyniec Konarski, Akademia Vistula
  • Dominika Długosz, "Newsweek"
  • Jarosław Kuisz, "Kultura Liberalna", "Rzeczpospolita"

Z kolei gośćmi w Trójce są:

  • Paweł Kowal (KO)
  • Janusz Cieszyński (PiS)
  • Ewa Zajączkowska-Hernik (Konfederacja)
  • Paulina Matysiak (Partia Razem)

mat.prasowe/dn

REKLAMA

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej