Zaginęła 39-latka z okolic Poznania. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

2024-06-17, 18:19

Zaginęła 39-latka z okolic Poznania. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc
Zaginęła 39-letnia Natalia Panocha-Raczkiewicz. Foto: facebook.com/Gdziekolwiek jesteś

Po nagłym zniknięciu 39-letniej Natalii rodzina zaalarmowała policję. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby posiadające wiedzę o tym, gdzie przebywa zaginiona.

Kobieta wyszła z domu w Gortatowie pod Swarzędzem w piątek około godz, 18. - Od tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskimi - poinformował sierż. sztab. Łukasz Paterski z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Natalia Panocha-Raczkiewicz ma 39 lat, około 170 centymetrów wzrostu, jest średniej budowy ciała. - Ma długie blond włosy. Zaginiona ma tatuaż powyżej nadgarstka z wizerunkiem wróżki. W chwili zaginięcia była ubrana w niebieskie jeansowe spodnie, białą bluzkę oraz brązowe buty - przekazał policjant.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które wiedzą, gdzie przebywa zaginiona

Zaginiona 39-letnia Natalia. Trwają poszukiwania

- Na informacje czeka komenda w Swarzędzu pod numerem 47 77 148 00. Informacje można przesyłać też mailowo na adres dyzurny.swarzedz@po.policja.gov.pl, powołując się na nr zgłoszenia SWD - 77598 - zaznaczył sierż. sztab. Paterski.

REKLAMA

Informacje o 39-latce pojawiły się także na facebookowym profilu Gdziekolwiek jesteś. 

"Po raz ostatni widziana była przez swoją siostrę poprzez wideo rozmowę na aplikacji WhatsApp około godz. 18.30, zaginiona była w swoim samochodzie, ale nie powiedziała, gdzie jedzie" - czytamy we wpisie.

Siostry ostatni raz miały wymienić się wiadomościami 14 czerwca, około północy. "Natalia od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi, a jej telefon pozostaje nieaktywny" - można przeczytać na Facebooku.

REKLAMA

Czytaj także:

TVN24/facebook.com/bartos

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej