Wiadomo, z kim Iga Świątek zagra w 3.rundzie w Cincinnati! Kiedy mecz?
Iga Świątek pokonała Anastazję Potapową w meczu 2. rundy turnieju w Cincinnati i może już się przygotowywać do kolejnego wyzwania. Polka czeka na ogłoszenie terminu spotkania trzeciej rundy. Kto będzie jej rywalką?
2025-08-09, 18:23
WTA w Cincinnati 2025. Kto rywalką Igi Świątek?
Iga Świątek w pierwszym meczu w Cincinnati pokonała Anastazję Potapową.
Kolejną rywalką Polki w 3. rundzie turnieju będzie Ukrainka Marta Kostjuk, która wygrała z doświadczoną Niemką Tatjaną Marią 6:0, 6:1.
WTA w Cincinnati 2025. Kiedy gra Iga Świątek?
Mecz 3.rundy z udziałem Polki i Ukrainki zostanie rozegrany w poniedziałek 11 sierpnia o nieznanej jeszcze godzinie. Jak tylko organizatorzy podadzą plan gier na ten dzień, zaktualizujemy ten artykuł.
Dwa lata temu Iga Świątek w Cincinnati dotarła do półfinału imprezy, gdzie uległa Arynie Sabalence. Tym razem znów może zmierzyć się z Białorusinką, z którą znalazła się w tej samej części turniejowej drabinki.
Czytaj także:
- Sceny z udziałem Danielle Collins. Rzuciła rakietą i opuściła kort [wideo]
- Smutne wieści od Igi Świątek. Zmarł jej pupil
- Rywalka Ewy Swobody aresztowana. Sha'Carri Richardson pobiła partnera na lotnisku
Źródło: PolskieRadio24.pl/ah