Gdynia. 71-latek wjechał autem w witrynę sklepową. Nastolatka trafiła do szpitala

W Gdyni mężczyzna wyjeżdżający z parkingu podziemnego centrum handlowego stracił panowanie nad autem i uderzył w witrynę sklepową. W wypadku ucierpiała 16-letnia dziewczyna i trafiła do szpitala.

2025-12-21, 18:51

Gdynia. 71-latek wjechał autem w witrynę sklepową. Nastolatka trafiła do szpitala
Wypadek przy centrum handlowym w Gdyni. Foto: PSP Gdynia

Wypadek przy centrum handlowym w Gdyni. Samochód uderzył w witrynę

W niedzielę 21 grudnia po godz. 15 przy ul. Władysława IV w Gdyni doszło do groźnego wypadku. 71-letni mężczyzna wyjeżdżający samochodem z parkingu podziemnego galerii handlowej Batory stracił panowanie nad pojazdem. - Przejechał przez pas zieleni, jezdnię w kierunku Sopotu i uderzył w witrynę sklepową - poinformował aspirant Krzysztof Czarnecki z zespołu prasowego policji w Gdyni.

Poszkodowana nastolatka, kierowca trafił do szpitala

W zdarzeniu ucierpiała 16-letnia dziewczyna, potrącona przez samochód, którą natychmiast przewieziono do szpitala. Kierujący pojazdem 71-latek ze względu na zgłaszane problemy kardiologiczne także trafił do szpitala. Zarówno on, jak i jego pasażerka nie odnieśli obrażeń. Policja potwierdziła, że kierowca był trzeźwy, a utrudnienia na ulicy Władysława IV będą trwały do zakończenia czynności prokuratora.

Czytaj także:

Źródła: Polskie Radio/PAP/tw

Polecane

Wróć do strony głównej