X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
atak

"Dla nas kapłanów ks. Leon jest wzorem". Zniszczono grób proboszcza z PRL w Podkowie Leśnej

- Dla nas kapłanów ks. Leon (Kantorski) jest wzorem oddania, posługi duszpasterskiej i bliskiego związku z wiernymi. Wielu mówiło do niego "bracie" i był bardzo nowoczesnym duszpasterzem. Dla wiernych do dzisiaj jest też wzorem kapłana otwartego, ale który nie jest obojętny na sprawy publiczne, zwykłego człowieka - mówił w Polskim Radiu 24 ks. kanonik Wojciech Osial (proboszcz parafii św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Kościół Kościół katolicki mazowieckie podkowa leśna regiony Leon Kantorski chrześcijaństwo katolicyzm atak

Sośnierz zabrał głos po napaści pod Sejmem. Wśród atakujących - pracownik jednej ze stacji?

- Strona lewicowa zbyt łatwo usprawiedliwia przemoc swoich zwolenników. To może doprowadzić do tragedii, jeśli nie zejdą z tej ścieżki - ocenił poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz, który został dzień wcześniej zaatakowany podczas protestu przed Sejmem. Jak podaje portal Niezależna.pl "pojawiły się informacje, że w grupie, która osaczyła wówczas posła, był pracownik jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm demonstracje atak policja Konfederacja ustawa medialna służby i bezpieczeństwo

Atak na polityka Konfederacji. Policja wszczyna czynności w sprawie

- Zostały wszczęte czynności w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego - powiedział kom. Rafał Retmaniak z KSP. Chodzi o incydent, do którego doszło w środę przed Sejmem. Doszło tam do przepychanek pomiędzy zgromadzonymi a posłem Konfederacji Dobromirem Sośnierzem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm demonstracje atak policja Konfederacja ustawa medialna służby i bezpieczeństwo

Ataki na punkt szczepień i siedzibę sanepidu. Jak zabezpieczyć takie obiekty?

Do tej pory nie mieliśmy w Polsce ataków na obiekty publiczne. To jednak zmieniło się w minionym tygodniu. Zdarzenia z Zamościa, gdzie zaatakowano punkt szczepień i siedzibę sanepidu są dla wielu przerażające. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale rodzą się pytania o bezpieczeństwo osób biorących udział w akcji szczepień.
Zobacz więcej na temat:  Małgorzata Raczyńska-Weinsberg COVID-19 szczepienia atak społeczeństwo bezpieczeństwo

Narasta problem agresji wobec aptek i punktów szczepień we Francji. "Ataki są codziennością"

We Francji dochodzi do działań skierowanych przeciwko aptekom organizowanych przez przeciwników szczepień. Pracownicy centrów szczepień informują o "agresywnym klimacie" wokół ich placówek. - Tu krystalizują się frustracje antyszczepionkowców - ostrzega szef Federacji Związków Farmaceutycznych Philippe Besset.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Francja szczepienia Europa COVID-19 atak agresja apteka pandemia

Media: Emmanuel Macron był szpiegowany przez marokańskie służby za pomocą "Pegasusa"

Prezydent Francji Emmanuel Macron był szpiegowany przez marokańskie służby. Tak wynika ze śledztwa przeprowadzonego przez konsorcjum 17 międzynarodowych mediów, które ujawniło, że władze kilku państw użyły izraelskiego oprogramowania szpiegowskiego "Pegasus" do śledzenia polityków i dziennikarzy na całym świecie. Pałac Elizejski potępił te działania i domaga się wyjaśnień.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Francja Maroko Emmanuel Macron pegasus atak