more_horiz
PR24 Portal
Section05

Cezary Gurjew

MŚ siatkarzy 2022: Polacy wicemistrzami świata. Gurjew: przegraliśmy z potęgą

- Polacy dobrze zagrywali, ale ta zagrywka nie robiła żadnego wrażenia na rywalach. Na porażkę złożyło się wiele elementów, od drugiego seta brakowało świeżości. Na pewno wpływ na naszą drużynę miały też bardzo zacięte, wyczerpujące mecze z Amerykanami i Brazylijczykami - mówił w Polskim Radiu 24 Cezary Gurjew, dziennikarz radiowej Jedynki, który komentował mecze Polaków na antenach Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Cezary Gurjew Tadeusz Płużański MŚ siatkarzy 2022

Wimbledon 2022. Gurjew: mam nadzieję, że Iga Świątek zagra bardzo dobry mecz

Iga Świątek w trzeciej rundzie wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu zmierzy się z Alize Cornet. - Mam nadzieję, że charakter, serce do walki i wyjątkowa nieustępliwość Igi Świątek sprawią, że dzisiaj zagra bardzo dobry mecz - mówi w Programie 1 Polskiego Radia dziennikarz sportowy Cezary Gurjew. Z kolei druga polska tenisistka, Magdalena Fręch, zagra z Simoną Halep.
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo Tenis wimbledon Iga Świątek Cezary Gurjew Daniel Wydrych Patryk Michalski Magdalena Fręch

KOMENTARZ Świątek globalną gwiazdą: połączenie baletu i geometrii

"Iga Świątek ciągle się wzbija. Od kilku tygodni rywalki mają problem, aby zbliżyć się do jej poziomu. W porywającym stylu osiągnęła Sunshine Double, czyli wygrała turnieje w Indian Wells i Miami. Obie imprezy to prawie jak zmagania wielkoszlemowe, bo do rywalizacji przystępują najwyżej rozstawione zawodniczki świata" - komentuje Cezary Gurjew, dziennikarz radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis WTA Iga Świątek Cezary Gurjew opinie

Pekin 2022 od kuchni. Gurjew: nie wychodzimy poza specjalną bańkę

Zamknięta bańka, codzienne testy na COVID-19 i obawy przed robieniem zbyt odważnych zdjęć. Tak wygląda od kuchni praca dziennikarzy obsługujących Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Szef ekipy Polskiego Radia Cezary Gurjew i Rafał Bała opowiadają w Jedynce o kulisach igrzysk w Chinach. - Możemy stresować się, że nie wylecimy, bo jesteśmy codziennie badani - zdradza Cezary Gurjew.
Zobacz więcej na temat:  Roman Czejarek Cezary Gurjew Rafał Bała igrzyska olimpijskie Pekin 2022

Polskie Radio na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2022: ponad sto godzin transmisji i relacji

Polskie Radio towarzyszy polskim sportowcom wszędzie tam, gdzie reprezentują barwy narodowe i walczą o medale. Podczas rozpoczynających się 4 lutego Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022, ekipa dziennikarska publicznego nadawcy będzie liczyła 9 osób. Polskie Radio uruchomi w stolicy Chin własne studio nadawcze, a reporterzy będą mogli komentować rywalizację sportowców bezpośrednio ze stanowisk na arenach olimpijskich.
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Polskie Radio Cezary Gurjew

Nagrody Sportowe Polskiego Radia 2021. Poznaj zwycięzców

We wtorek 18 stycznia 2022 roku w "Kronice sportowej" na antenie radiowej Jedynki ogłoszono nazwiska laureatów piątej edycji rankingu Nagrody Sportowe Polskiego Radia im. Bohdana Tomaszewskiego za rok 2021. Wśród laureatów znaleźli się Anita Włodarczyk - Sportowiec Roku, Aleksander Matusiński - Trener Roku. Maja Włoszczowska otrzymała nagrodę specjalną "Kroniki sportowej".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Nagrody Sportowe Polskiego Radia im. Bohdana Tomaszewskiego POLSKA plebiscyt Polskie Radio Agnieszka Kamińska Michał Kleiber Janusz Zaorski e-sport Cezary Gurjew Bohdan Tomaszewski

Dyskusja o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Cykl debat Polskiego Radia 24

Cykl debat poświęconych najważniejszym wydarzeniom w kraju i za granicą wypełni w piątek 31 grudnia ramówkę Polskiego Radia 24. Wśród dyskusji, których będzie można posłuchać od sylwestrowego przedpołudnia aż do północy w PR24, na pierwszy plan wysuwa się debata na temat sytuacji geopolitycznej i bezpieczeństwa na wschodniej granicy Polski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 kryzys na granicy społeczeństwo Białoruś media radio Piotr Gociek Łukasz Orbitowski Jarosław Guzy Antoni Opaliński Błażej Prośniewski Łukasz Adamski Krzysztof Świątek Michał Rachoń Cezary Gurjew Adrian Klarenbach Mirosław Skowron

"Jest w gronie najlepszych tenisistów". Cezary Gurjew o Hubercie Hurkaczu

- Wszyscy tenisiści światowej czołówki widzą, jakie on ma możliwości. Hubert Hurkacz jest na pewno jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie tenisistów świata, ale musi wykorzystać to w odpowiednim momencie - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 korespondent Polskiego Radia w Turynie Cezary Gurjew.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Hubert Hurkacz SPORT Turyn Włochy turniej Tenis ATP Cezary Gurjew

Tokio 2020: Polska - Francja. Transmisja w Jedynce od 14.30

Wtorek jest niezwykle ważnym dniem dla polskiej siatkówki. Biało-Czerwoni, po zajęciu pierwszego miejsca w tabeli grupy A, grają z Francją w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w Tokio. Podopieczni Vitala Heynena chcą awansować do upragnionego półfinału, co na poprzednich czterech igrzyskach przekraczało możliwości polskich siatkarzy. Zapraszamy od godz. 14.30 na transmisję w Programie 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Cezary Gurjew